Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem ugyanolyan szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem ugyanolyan szemmel nèznek pl egy szingli huszonevesre es egy szingli 40 evesre? Elvileg ugyanaz a kategoria...Az a baj h elobbit trendinak nevezik, utobbit gáznak. Ami erthetetlen.

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 12:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#14: "de vagyok annyira egészséges lelkileg, hogy nem mások véleménye alapján definiálom magam."


Épp arra próbáltam célozni, hogy nem lelki egészség kérdése, amikor nem az a tét, hogy az 500 potenciális partnert 50-re vagy akár 10-re csökkented, hanem az, hogy a nagyon ritkán egyetlen potenciális partnert sem akarod elmarni magadtól és rettegsz, hogy mit szabad mondanod, mert annyira vágysz már arra, hogy legyen egy társad, hogy ha csak ennyi a probléma vele, hogy ő elítélne azért, mert sok ideje szingli vagy, akkor nem akarod kockáztatni a dolgot.


"Ugyanis nekik sem kell a dagadt, ronda csaj"


Sportos, aktív életmódot élek. Nincs bajom azzal, ha néha otthon kell ülni és mondjuk filmet nézni, de hosszútávon nem menne, vágynék a testmozgásra. Ha mutatsz nekem olyan dagadt csajt, aki ebben partnerem lenne, akkor semmi akadálya.


"vagy éppen az idősebb pedig őt felszedhetnék, de nem."


Eddig az összes idősebb nő a korkülönbségre hivatkozva utasított el.

2020. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

De, lelki egészség kérdése, hogy nem pitizel egy nem megfelelő nőnek azért, mert szerinted különben egyedül maradsz. Miért, mi van ha egyedül maradsz? Ne legyél már ilyen lekvár.

Ami a testalkatot illeti, én most 60 kiló vagyok, de egy éve 80 kiló votam, heti két küzdősport és egy kardio edzés mellett (hormon probléma). Sosem okozott gondot a túrázás, lépcsőmászás, bármikor lementem spárgába. Most 60 kiló vagyok, heti négyszer sportolok, de nem lennék a partnered sportban, mert egyedül csinálom, mint az emberek többsége. Egy balettos csajt kivágnál, ha nem tudnál vele közösen sportolni, mert utálna biciklizni és a labdajátékokat? Nem hinném. Valójában mindenki válogat, ez az igazság. És nem is baj.

2020. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22: Nem sportban kellene partnernek lenni, hanem életmódban. Nem az alapján választok barátnőt, hogy együtt csináljuk meg a Kéktúrát, de ha 500 méter gyaloglástól elfárad és a halálán van, az nagyon lehangoló tud lenni vagy ha folyamatosan nagy kondérnyi kaja van otthon, mert 3 ember adagját betúrja magába meg ivóvizet soha nem is fogyaszt, csak cukros üdítőket.


60 kilósan meg te nagyon messze vagy a dagadttól... Amikor férfiaknak a kövér nőket ajánlgatjátok, akkor ilyenekre gondolunk:


[link]


[link]


"Valójában mindenki válogat, ez az igazság. És nem is baj."


Igen, válogat. A rendelkezésre álló lehetőségek közül. De látom, még mindig nem érted mire akarok kilyukadni.


Sok férfinek nincs is választási lehetősége, így ha akarna sem tudna miből válogatni.


Nőknél pedig olyan nincs, hogy nincs választási lehetősége. Olyan van, hogy annyira magasan van az igényszintjük, hogy senki sem elég jó nekik.

2020. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan van, hogy a valahogy kinéző pasi csak megdugná, de az nem pálya, mert kapcsolatra vágyunk, arra meg csak a nyomiknak kellünk, mert nem vagyunk elég szépek / fiatalok /vékonyak stb. True story.
2020. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24: Mutass már nekem képeket (Google képkereső a barátod) szerinted valamire való pasikról (aki nem Ryan Gosling vagy Jason Momoa, esetleg Tom Hardy) és mutass olyanokról is, akik szerinted nyomik.


Ne sajnáld a mennyiséget, komolyan érdekelne, hogy egy 6 éve elvált 40-es nő hogyan vélekedik erről.

2020. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg normális külsejű pasi van fent társkeresőn. Bőven lehet(ne) válogatni. Akit nyominak tartok, az 15 évvel idősebb bácsika külsejű vagy agyonkokszolt, agyontetovált fogatlan alak, aki helyesen írni sem tud. Esetleg ilyen bajuszos, szemüveges nagyon kocka alakok.

Rengeteg pasit tartok helyesnek, de ha rám is írnak, előbb utóbb mindegyikről kiderül, hogy nem éppen komolyat keres / nős / már a második levélben a szexuális szokásaimról érdeklődik.

Negyvenes átlag, magyar pasikról beszélünk, nem Jason Momoáról LOL

2020. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!