Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy nyerhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerhetném vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Gimnázium környékére tenném, amikor szerintem elvesztettem. Volt egy lány, aki nagyon tetszett és azt hittem én is neki, mert olyan jeleket küldött. Mivel sosem volt barátnőm fogalmam sem volt, hogyan mennek a dolgok. Sokáig nem hívtam el sehova, de nagyon jókat beszélgettünk és még meg is kérdezte, hogy miért nem logók vele többet, amikor ilyen jó a társaságom. Ha élőben beszélgettünk, akkor mindig csavargatta a haját, elpirult, simogatott a barátai előtt is. Volt amikor észrevette, hogy nem írtam meg a házimat, kikapta a könyvet a kezemből majd megírta nekem és mosollyal adta vissza. Ezután úgy döntöttem, hogy elhívom randira, mert a barátaim szerint ezek elég árulkodó jelek. Emlékszem mind a mai napig, hogy dobogott a szívem, amikor ráírtam. Ám ő lemondta, mert sok programja volt. Emiatt tök hülyén éreztem magam, mert azt hittem vége. Ám folytatta ugyanezeket dolgokat, ám amikor újra elhívtam ismét lemondta. Azóta elvégeztem a gumit és már egyetemen vagyok, de érzem, hogy ez a lány kissé tönkretett, mivel 4 évig elhitette velem, hogy kellek neki, de mégsem (szerelmesen nem tud az ember gondolkodni szerintem, emiatt nem vettem észre)

2020. dec. 16. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd magadra, amiket írtál azok alapján tényleg tetszettél neki, lehet hogy valami lelki problémája van, amiatt viselkedett úgy, ahogy. Magamból indulok ki.. :D én is tudok hülyeségeket csinálni, amikből teljesen mást vonnak le az emberek, mint ami valójában van.
2020. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalmadra mondjuk pont nem kellene hogy hatással legyen a dolog, hiszen tetszettél neki, az egyedüli probléma az volt, legalábbis azokból kiindulva amiket írtál, hogy ő rosszul kezelte a helyzetet, vagy csak szimplán rossz arc volt.

Végülis soha nem utasított vissza konkrétan azért, mert valami baj van veled. Mondjuk igazán megkérdezhetted volna tőle, hogy miért viselkedik így, sőt, ha még most sem zártad le magadban a dolgot (úgy tippelem hogy valami ilyesmi lehet a képben, tudod, most írsz róla kérdést, mintha csak rá gondoltál volna fél kilenckor egy hétköznap este), én akár még most is megkérdezném tőle valahogy, végülis mit veszthetsz vele. Lehet hogy visszautasít, de arra vártál már mióta, akkor lezárnád a fejedben a dolgot, és elfogadhatod hogy veled semmi gond nincs. Az kérdésedből ítélve egy teljesen normális embernek tűnsz, aki éppen rossz lányt fogott ki gimiben, és túl érzelmes ahhoz (nem gondold hogy ezt negatív értelemben mondom, egy nagyon pozitív dolog az, ha valaki férfiként ki tudja fejezni az érzéseit, és nem csak azért vonzódik valakihez mert kerek két oldalon), hogy feladjon egy lányt, akivel lehet hogy lehetett volna valami.


Nem tett tönkre a lány, magadat teszed tönkre, amiért azt hiszed hogy neked ennyi volt. Ez egy ember volt, aki úgy tűnik nem látta meg benned az értéket, sokkal jobbat találsz.

2020. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fhuuu köszönöm szépen a remek választ :). Igazad van, kissé zavar a dolog, hogy anno miért viselkedett így, de állítólag nem akart megbántani, habár ezt is csak a barátnőjétől tudtam meg...
2020. dec. 16. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint én is olyan vagyok picit mint a leírt lány.


Volt egy srác akivel nagyon jól kijöttünk...én pedig jeleket küldtem neki úgymond (igazából sokszor eléggé félreérhető a viselkedésem...túlságosan közvetlen vagyok) Aztán amikor ott volt a lehetőség egyszerűen megijedtem


Tudni kell hogy én eléggé önbizalom hiányos vagyok. Nagyon sok dologtól féltem is plusz volt rossz tapasztalatom ami a pasikat illeti. Nem tudtam feldolgozni hogy az "álmaim" "elképzeléseim" valóra válnak/válnának s mielőtt csalódnom kellett volna hagytam az egészet. Ergo bevédtem magam egy olyan csalódástól amely a képzeletemben létezett...Számomra akkor tényleg valóságnak tűnt az hogy csak szórakozik velem esetleg.


Szerencsére sikerült túl tennem magam ezeken a dolgokon és úgyhogy de lett önbizalmam is. Mondjuk a túlzott kedvességem még mindig van 😂


Egyébként te nem tettél semmi rosszat. Nincs miért elveszítened az önbizalmad...csak fel a fejjel és néz a jövőbe. Hagyd magad mögött a múltat és ne rágódj olyan dolgon aminek már lejárt az ideje.

2020. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!