Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyerhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném vissza az önbizalmamat? 21/L

Figyelt kérdés
Régebben tele voltam önbizalommal, mivel azért elég sokszor volt olyan, hogy csak úgy odajöttek hozzám az utcán a pasik...meg beszólogattak, állandóan pasiztam, bulikban is...és mindig volt valaki, akit hogyha felhívtam akkor ... de most teljesen más, nem járok bulizni mert nincs kedvem, nem érzem magamat szépnek.Volt egy hosszabb kapcsolatom , a volt barátom nagyon megbántott viszont ez már vagy féléve volt és még mindig nem vagyok túl rajta.Valószínűleg a pasik is érzik rajtam, hogy "nem szeretem magam" mert azért mégis csak egy önbizalommal teli lány más mint egy ilyen ami most vagyok...
2011. jún. 26. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el nekem, nagyon szép vagy, és nyomás bulikban.
2011. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeresd magad,és élvezd az életet.
2011. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy higgye el nekünk,hogy szép, ha azt se tudjuk hogy néz ki?
2011. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ilyen is lehet. Én világéletemben önbizalomhiányos voltam és az is maradtam.


Nem kellek a nőknek sem ez biztos, mert még 21 évesen is szűz vagyok.


De neked nem tudom, hogyan segíthetnék. Nem vagy te depis?

2011. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Talán egy picit, igazából csak csúnyának érzem magam, olyannak aki senkinek sem kell és nem merek bulizni járni, mert hogy kiöltözöm meg minden és akkor sem vagyok magammal megelégedve

Volt barátom nagyon kikészített

2011. jún. 26. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:

"Régebben tele voltam önbizalommal, mivel azért elég sokszor volt olyan, hogy csak úgy odajöttek hozzám az utcán a pasik...meg beszólogattak, állandóan pasiztam, bulikban is...és mindig volt valaki, akit hogyha felhívtam akkor ..."

"Talán egy picit, igazából csak csúnyának érzem magam, olyannak aki senkinek sem kell és nem merek bulizni járni, mert hogy kiöltözöm meg minden és akkor sem vagyok magammal megelégedve

Volt barátom nagyon kikészített"


rondára b@szott a volt barátod vagy mi?

2011. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem , nem erről van szó

Csak megcsalt, és otthagyott egy másik lányért, aki mellesleg a "legjobb barátnője" volt ...meg ilyenek, eléggé nem tett jót ez az egész az önbizalmamnak

2011. jún. 26. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Huu, ezt a kérdést mintha én írtam volna ki :O De én 22 vagyok, de ugyanígy fél éve csalt meg az exbarátom a lányhaverjával...

Mondjuk én bulizni eljárok és koncentrálok a barátaimra, de a fiúkat kapásból elutasítom, meg se nézem, csak elküldöm őket.

Szerintem neked is jót tenni, ha legalább a bnőiddel kimozdulnál, biztos jót tenne és talán akadna a baráti társaságban egy fiú, aki visszahozza az önbizalmadat. :)

2011. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz a csaj vagy aki ez előtt a bunkó pasi előtt nem? ne magadban keresd a hibát azért mert ő megcsalt, ez megtörtént szarjál rá élj tovább keress jobbat
2011. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!