Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes volna olyan versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes volna olyan versenyt rendezni, amiben a versenyzők társkeresőn írnának mondjuk 10 vagy akár több ellenkező nemű személynek, és aki több választ kap, az nyerne egy bizonyos pénzdíjat?

Figyelt kérdés
A győztes megkapná a RandiGuru díjat. Természetesen külön versenyeznének a nők és férfiak, illetve csakis férfiaknak lenne meghirdetve ez a verseny. További szabály lenne, hogy az üzenetben nem írhatnak magáról a versenyről, és a pénzdíjról.

2020. dec. 16. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt én nyerném, kb. 10 éves tapasztalatom van online ismerkedésben.
2020. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt előlem valaki eltitkolná..:D
2020. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megértését ilyet indítani:D
2020. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Akkor enm lehetsz sikeres, ha még mindig ott nyomod.
2020. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Ez hülyeség. Én 23 éve vagyok netes társkeresőkön, és ezalatt rengeteg nőt megismertem, alakult sok komoly és komolytalan kapcsolatom is. De szórakoztat a netes ismerkedés, és azt hiszem, eléggé kimaxoltam minőségi szempontból. Nem nagyon van, hogy valakinek ne tudnék olyat írni, amire nem reagál, és amiből ne kerekedne szórakoztató és izgalmas beszélgetés. Akiről látom, hogy nem az én világom, annak meg nem írok, semmi értelme.
2020. dec. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ja, hogy te nem is akarsz családot és semmi komolyat? Akkor nem szóltam.
2020. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Nem zárkózom el előle, de eddig nem volt olyan kapcsolatom, akivel ezt alkalmasnak éreztem. Lehet, hogy kimaradok a családosdiból, de inkább leszek szabadon vadászó farkas, mint járgányos malomba fogott ló.
2020. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!