Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért vannak bizonyos emberek már nagyon régóta fenn?

Figyelt kérdés
Egy idő után vissznéztem, és ugyanazokat az arcokat lehet látni, akiket pár évvel ezelőtt is. Nők és férfiak is. Vajon ennyire válogatnak vagy ennyire le van halva az egész oldal? Mert akkor nem sok értelme van fent lenni. Vagy lehet hogy párt találtak csak nem törölték magukat?

2019. márc. 30. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

...vagy csak cseszik frissíteni az oldalt :D


Egy hason-ló (nyihaha) példa a májvipp, ahol szinte mindenkinek van még profilja aki anno fentvolt, de senki nem használja.

2019. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, amin azért vagyok fent, mert elfelejtettem a jelszómat.
2019. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg csak elfelejtették törölni a profilt. De vannak aktív felhasználók, én pl. mikor több társkeresőn is hónapos csúsztatásokkal, volt, hogy regisztráltam egy újra és szinte azonnal megtaláltak ugyanazok a fazonok, akik előző oldalon is. Ezek ilyen VIPért fizető, elég szerencsétlen külsejű fickók, minden friss regisztrációra ráírnak, nem is emlékeznek már, kire.
2019. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Regisztralzam vagy 8 eve ...

Ha van parom akkor nem hasznalom, leveszem a kepem.es az adatlapon torlom amit lehet. Par havonta belepek h nem torlodjo a reg. Kb ennyi.

Ha vege a kapcsolatnak uj kep es adatlap....

2019. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy női oldalon böngésztem, és nagyon nyomult egy társkereső oldal 1000 féle bannerrel, sőt, még pasikat is ajánlott horoszkóp szerint :D. Gondoltam most úgyis van időm, meg ha már ennyire erőlködik, szétnézek. A férfiak egy része, mint ahogy előbb is írták, régóta nem léptek már be, valszeg elfelejtették vagy lett párjuk.

A másik részüknek meg olyan irreális elvárásaik voltak, hogy csak pislogtam :D. Kb mindenki vékony testalkatú nőt keresett, sőt, csomóan megadták max milyen magas, hány kiló lehet az álomnő, ja meg max hány éves :D. Az már persze más kérdés ők hogyan néztek ki :D, nem csoda, hogy évek óta keresik az álombarátnőt.

2019. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!