Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bizonyos kor után (30 x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor után (30 x évesen) már nem nagyon érdemes társkeresőkön fent lenni?

Figyelt kérdés
Öregedtem pár évet, ez azért látszik is. Még 25-27 évesen szinte 5 ből 1 nővel sikerült ismerkedni társkereső oldalakról (egész jóképű voltam), addig így már 33 évesen alig-alig tudok szóba elegyedni 1-2 nővel a 30 elküldött rendesen elkészített levél révén. Persze nem tehetem ki a 6-8 évvel ezelőtti képeket, nem akarok megtévesztő lenni. Miért csak a jó ,,külsőre harapnak", más miért nem számít? Értem úgy, hogy pár éve még a leveleim belső értékei így visszanézve, a felét sem mutatták a maiénak, mégis sok nővel sikerült beszélgetésbe elegyedni. Most meg...katasztrófa.
2016. jún. 17. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból nem érdemes társkeresőn ismerkedni.
2016. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Férfiként semmilyen korban nem érdemes társkeresőzni, hacsak nem nézel ki úgy, mint egy görög isten, mert egy nő se fog visszaírni.
2016. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Megnézhetlek?
2016. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia. Nem.


A másikhoz szólva, én sem szeretem a társkeresőzést, mert ott kép alapján ítél az ember. Semmi más nem számít, akármilyen jó is az adatlapod. Bármit is írsz, ha az 100% olyan, mint az adott nő, akkor sem ír vissza, ha nem te vagy álmai férfija. Pl hiába nem vagyok így sem ronda, és a hangom az nagyon vonzó (sok embertől hallottam), de ez az neten nem megy át. Vannak csodatörténetek, hogy a neten ismerkedtek meg és már van gyerek is stb. De ez szerintem az 1000 ből 1 eset. Rengeteg olyan ismerősöm van, akire ha ránézel a hányás kapna el, fogatlan vagy éppen szinte barna fogú, olyan ráncos 30 éves és olyan vörös a feje a sok alkoholtól, mint egy 70 évesé, mégis a legtöbbnek gyönyörű felesége, gyerekei vannak (sokszor elcsodálkozom). Mondjuk persze ezek a pasasok dolgoznak, biztos nem unalmasak, családcentrikusak stb, amivel kompenzálják a testi hiányosságaikat. Emellé biztos nem társkeresőn találták meg a párjukat.

2016. jún. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!