Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít a nők szemében (átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a nők szemében (átlag nőknél), hogy egy 30-as férfinak milyen lakása van vidéken, keleten? Mármint most nem arra gondoltam, hogy putri, vagy olyan vidék, ahol sok a kétes ember, hanem pl panel 13 m-ért, vagy tégla 17 ért?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Az emberek többsége nem építész, és nem ingatlanbecslő.


A környék jobban számít, és az, hogy hogyan van a lakás berendezve, mekkora kupi van, vagy mennyire ízléses. Senki nem fog lehidalni, hogy hűű, ez porotherm tégla, és nem régi kisméretű tömör? Mekkora király vagy, mennyi a hőátbocsátási tényezője? :)

2020. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nője válogatja. Mindenkinek más az igénye. Van, akinek a panel ki van zárva, mert rosszakat hallott róla vagy rossz tapasztalata van, pl. Van, akinek már a lakás sem jó, mert csak kertes házban hajlandó lakni. Meg tényleg sok minden függ a környéktől, a lakás berendezettségétől, hogy néz ki kívülről (mennyire mállik róla a vakolat), mennyire jó (tömeg)közlekedésileg, mennyire van közel a Lidl / Tesco...
2020. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Egy átlag ember nem az alapján választ párt, hogy milyen lakása van a másiknak. Abból a szempontból lehet érdekes, hogy hajlandó lenne-e odaköltözni, és ha nem, te hajlandó lennél-e költözni vele.
2020. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Van, akinek a panel ki van zárva, mert rosszakat hallott róla vagy rossz tapasztalata van"


Az ilyen nagy dumákkal mindig azok jönnek, hogy "panel ki van zárva", akik vagy otthon élnek, és kb semmilyen lakásra nincs esélyük. Az "én csak házban vagyok hajlandó élni" történet ugyanez pepitában...


Mint azok, akik sosem vennének XY márkájú autót, mondjuk még jogsijuk sincs, de határozott véleményük az van :D


Egy átlag ember pontosan tudja, hogy nem abban a lakásban fog egy egész élet, és ha egy rendezett környéken van egy takaros lakása valakinek, akkor a normálisabbja nem a falazaton fog pörögni.

2020. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de írna valaki egy példát, hogy néz ki az a párbeszéd ismerkedés során, ahol ez a téma így konkrétan feljön? Valahogy nincs előttem, ahogy egy bögre forrócsoki felett, lágyan mosolyogva bedobja a pasi, hogy tégla falazatú lakása van, mert az drágább.
2020. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

5: A GYKn közismert, hogy a nőknek csak a pénz kell.


Viszont abban igazad van, hogy ezt nehéz előhozni.


Én például mindig viszek magammal egy tervdokumentációt, amiből világosan láthatja, hogy a jobbik tégla van a falban, a drágbbik csöveket húzták be, és nem spóroltak az alapozáson sem, ha szóba kerül, hogy merre élek, akkor csak egyszerűen odaadom neki.


Tuti siker! :)

2020. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

szerintem már az is értékelendő, ha valakinek van saját lakása. én nem szólom le senkiét, mivel az enyém sem egy luxuslakás és nem is ez alapján választok.

maximum akkor lehet necces, ha pl összeköltözésről van szó és mondjuk az adott lakás mnagyon távol esik a munkahelyemtől. illetve őszintén szólva vannak helyek, ahol nem szívesen laknék vagy mászkálnék egyedül a környék miatt, de szerintem ezt meg lehet oldani.


és igaza van a 4-es válaszolónak, legtöbbször azok húzzák a szájukat meg vannak kritizálják más SAJÁT lakását, akik még 30 felett is egy koszos albérlet egyik szobájában tenődnek.

2020. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

akik még 30 felett is egy koszos albérlet egyik szobájában tenődnek.


36 vagyok, 34 évesen még én is albérletben húztam meg magam.

2020. dec. 22. 16:41
 9/16 anonim ***** válasza:

8: és az albérleti szobádból óbégattál, hogy panelbe sosem költöznél, és proli mindenki akinek nincs kertes háza?


Én is éltem albérleteben, nem volt vele semmi gond, de ettől még értem, hogy mit mondott #7

2020. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

4: ez amúgy tényleg így szokott lenni :D.

Exem (itt ő volt a férfi) addig az anyjával lakott, amikor megismerkedtünk, házban, és amikor összeköltöztünk az én lakásomban, húzta a száját, hogy ő házban jobban szeretne lakni. Csak én megmondtam, hogy az anyjához nem vagyok hajlandó költözni, és 4 év után szeretnék már összeköltözni, szóval választhat, hogy a lakás vagy a szakítás.

2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!