Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz társat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz társat találni egy gyerektelen 29 éves nőnek?

Figyelt kérdés
Ha nem társasági, nincsenek barátai, csak a munka-otthon-bevasarlóközpont között ingázik, emellett átlagos kinézetű, és visszahúzódó, unalmas személyiség.
2020. dec. 23. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
27 F. Nekem se sokkal több az életem, néha elmegyek kocsikázni. Csak munkahelyi kapcsolataim vannak, azon kívül már nincsenek barátaim. De az a durva nem is zavar. Tökéletesen lekötöm magam, munkámat szeretem, kollégáim szeretnek. Nem görcsölök párkapcsolaton, az előzőből tanultam...
2020. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Ja, ha 30 évesen nem figyelsz magadra, te nem nyitsz a pasik felé, akkor mit akarsz?
2020. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

Átlagos kinézetű kolléganőim még 35 évesen is gond nélkül pasiznak. Nem hiszem, hogy min. átlagos nőként a 29 év valami hűha probléma lenne.


Átlag alattiként pedig megint nem a 29 évvel van a gond.

2020. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Mivel ebben a korban még férfitöbblet van, és több elvált idősebb férfi is fiatalabb nőt keres ezért könnyű.
2020. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Egyik munkatársam 35-40 közötti, arcra csúnya, természete erősen elviselhetetlen, buta, igaz alakra átlagos, és tipikusan sorban állnak előtte társkeresőkön, szórakozóhelyeken és munkahelyen is rendszeresen akadnak jelentkezők. Ezek tények, ez mind igaz, nem kitalálom.

És kérdező, többet között, én is kíváncsi lennék rád.

2020. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#3 "Ha csak az említett 3helyen fordul elő, akkor max a munkahelyen pasizhat be, amit ugye nyilvàn elvi okokból elvet."

miért nyilván? a párkapcsolatok elég jelentős hányada születik munkahelyen (ami nem is csoda annak fényében, hogy az ember az aktív óráinak jelentős részét a munkahelyén tölti)

2020. dec. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha hozzád hasonló személyiségű társat keresel, akkor eléggé nehéz, életmódodból adódóan leginkább társkereső.
2020. dec. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

28 vagyok, hasonló szociális élettel mint te kérdező. Nekem gyorsan megy pasit találni, bár soha nem kerestem szándékosan, mert mindig odajönnek hozzám pl.boltban, villamoson, zebránál stb.

Szóval nevetségesen könnyű pasit találni.

2020. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18, bizonyára nem átlagos, pláne nem átlag alatti külsejű vagy. A Kérdező átlagos. Én átlag alatti (szintén 29), hozzám ebből kifolyólag sehol nem jön oda senki, annyira ismeretlen számomra egy ilyen szituáció, hogy el sem tudom képzelni, hogy nézhet ez ki a valóságban.
2020. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!