Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha 3 napja ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha 3 napja ismerkedtek netről egy 29 éves férfival, eddig szimpatikus volt nektek, aztán kiderül, hogy még nem volt párkapcsolata, akkor lerázzátok? Esélye sincs randira?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Azért előtte megkérdezném mi az oka ennek. Egyébként nem kéne ilyen.
2020. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
én bevállaltam, hogy 30 éves férfi velem gyűjtsön tapasztalatot, és most nem a szex részére gondolok, hanem minden másra. Hát nem csinálnám mégegyszer.
2020. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Őszinte leszek, nekem nem a szex része lenne a baj, hanem hogy egy felnőtt férfinak kellene megtanulnia az alapokat egy kapcsolatról. Illetve azért intő jel lenne számomra. A mostani párom sem volt előttem egy nagy hódító, de azért legalább párszor volt rövidebb kapcsolata, amiből ezt-azt megtanult. Még így is elég meredek volt az elején az együtt élés kérdése, sok konfliktust szült, de megérte.

Nyilván embertípus függő is, ha a jellemed olyan, hogy tudsz figyelni a másikra is, tudsz alkalmazkodni, hajlandó vagy belátni, ha hibázol, akkor talán. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak neked kell tenni a dolgokért, sőt.

De pl. régen ismerkedtem egy 25 éves sráccal, aki nem volt még kapcsolatban sosem, és egyszerűen odáig voltam érte, de annyira nem tett semmit, hogy legyen valami, annyira nem reagált a dolgokra, hogy beleuntam és egyszerűen kiábrándultam. Utólag megbeszéltük, hogy szerelmes volt belém, és én hiába mondtam el neki már akkor, hogy nagyon tetszik nekem, ő félt, és nem tett semmit, pedig tudta jól, hogy szabad a pálya. (Még mielőtt bárki mondaná, hogy a lány is kezdeményezhet, szerintem elégnek kell lennie, hogy "nagyon tetszel nekem és épp nincs senkim".)

Ez a félénkség még 18 évesen oké, de pl. már 28 évesen nagyon kellemetlen.

2020. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Igen, le. De nem azért, mert nem volt kapcsolata, hanem mert ezt mindenképp meg akarja osztani velem.. 3 nap után!


"Úriember nem beszél a nőügyiről"


Oké, nem volt.. ez max akkor derüljön ki, miután bedugtad! Addig ne is lássák rajtad! Nem kell ennyire őszintének és nyitott könyvnek lenni a másik féllel, amikor abban se lehetsz biztos, hogy nő ül e egyáltalán a másik gépnél...


Tanulj meg flörtölni! Az őszinteség max a kapcsolaton belül működik. Ismerkedési fázisban, ha teljesen egyenes és őszinte vagy akkor az kiszámítható és unalmas.. ez pedig illúzióromboló.

2020. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Senki nem akar szenvedni egy beteg életképtelen pasival. Jezusom mit csinaltat elmúlt 15 évben? Biztos oka van hogy itt tart.


27/N

2020. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!