Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni, ha a baráti körömben egy lány sincs?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy oda fogok menni egy lányhoz beszélgetni pl. egy kávézóban, egyetemen stb., viszont egyik barátom szerint a lányok nem vevők arra, ha csak úgy odamegy valaki hozzájuk

2020. dec. 24. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha te előre eldöntötted, hogy a lányok nem vevőek erre.. akkor minek vitázunk. Nem lesz bnőd azt kész.
2020. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy neked legalább van baráti társaságod.


Én egyébként társkeresőkön próbálkoztam több, mint fél évig, hát, időpazarlás volt az egész.


20F

2020. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
ki az a hülye, aki 2015 után még társkeresőre megy? Én annó 2008 és 2015 között voltam ott, közben onnan lett 5 párom is. Akkor még ment. Azóta, mikor 2016 ban szakítottam a párommal, egyetlen egy nő sem jött onnan össze velem. Valami ott 2014 és 2016 között borzalmasan elromlott. Emlékszem 2010 környékén bármely nőre ráírtam, 5/4 visszaírt, még ha nem is akart semmit, de jókat beszélgettem velük így lett több ismerősöm is, akikkel a mai napig beszélek. Aztán szép lassan pár év alatt vissza sem írtak már. Persze már 35 vagyok, lehet ez is gond. De a lényeg, hogy ezeken valami nagyon megváltozott az utóbbi néhány évben.
2020. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13


Próbálkozni lehet, nem igaz? Ha társkeresőzünk, akkor meg azért leszünk kioktatva, hogy "miért nem próbálkozunk"

2020. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
lehet próbálkozni, ha férfiként bízol a kb 1% esélyedben h neked tetsző, szimpatikus értelmes nő szóbaáll veled és el is megy randira.
2020. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Barátom az első komoly barátnőjét úgy ismerte meg, hogy elvette tőle a szórólapot, beszélgettek kicsit majd elkérte telefonszámát. Hogyha nem vagy tolakodó, ráadásul szemezett veled előtte a lány, simán összejöhet.
2021. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
azóta van csajod?
2021. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!