Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik a közösségi médiában nyomják a highlife életet, ők meg közben egyetemre járnak, vagy büfé diplomával ülnek valami diplomával?

Figyelt kérdés

Szerintetek honnan van ez a pénz?

Ha függetlenednek, akkor is ezt a szintet várják majd el párkapcsolatban, vagy belátják, hogy ez fiatalon még ha az ember "jól keres" akkor is teljesíthetetlen, más dolgok fontosabbak (pl saját lakás)?


Highlife élet: rendszeres gourmet étterem / brunchozgatás, random borkóstolók, Balin nyarlás, rooftop party (5k egy deci bor, 40k egy üveg pezsgő), drága autó, vitorlázás.



2020. dec. 27. 12:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
jaj de irigykedik valaki
2020. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyen véleményem nincs róluk, mivel semmilyen formában soha nem nézegetem mások életét, mert van sajátom, és nem érdekel ki mit vár az övétől.


Sok remek nő él más értékrendekkel, talán érdemes lenne rájuk fókuszálnod, illetve felismerni, hogy benned milyen értékrend munkál, ami miatt a kérdést megírtad, és a tartalmát megéled.:)

2020. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

A 2 fenti okosnak írom, hogy társkeresőn ezek a lányok jönnek szembe tömegével.


Át lehet nézni mindenen, de akkor remélem ti sem olvastok sem politikai, sem semmilyen hírt. Sőt, egyáltalán minek jártok ide? Itt is emberek mások életével foglalkoznak...

2020. dec. 27. 12:43
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Nem egymást keressük. Nincs ezzel semmi gond, megtalálja ő is azt, aki finanszírozza neki ezt az életmódot.


(és nem azért, mert nem engedhetem meg magamnak, multinál dolgozom, szeretem az utazást, a fine dininget, de az is fontos, hogy a párom a partnerem legyen, és ne én tartsam ki)

2020. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Jobb véleménnyel vagyok róluk, mint azokról, akik egy kérdést nem tudnak érthetően kiírni. Irígykedsz? A jó külsőre, vagy a sok pénzre? Neked egyik sincs.
2020. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
#3 hmm.. én társkeresőn nem látok ilyen csajokat a 28-33 éves korosztályban.
2020. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Valamennyire én is beletartozhatok a high life kategóriádba, mert rengeteget utazok külföldön és ott gyakran csinálok extrém dolgokat (canyoning, sziklaugrás). Valamint sokszor járok színházba, moziba, ilyenek helyekre, de amiket te fent leírtál, nagyon távol állnak tőlem.


Az alábbi módokon tehetem ezt meg:

- a szüleim támogatnak (sose tagadtam, nélkülük sokkal nehezebb életem lenne)

- iskolai programok keretein belül, például Erasmus+ (arról nem teszek fel képet, hogy bizonyos projekteken mennyit dolgoztam és stresszeltem)

- külföldi barátok meghívnak magukhoz

- összespórolom rá a pénzt, amit az egyetem melletti diákmunkával szerzek meg (arról nem teszek fel semmit, hogy verem a fejem a Starbucks pultjába, mert egy újabb idióta panaszkodik, amiért megégette a nyelvét)


Szerintem felesleges véleménnyel rendelkezned olyanokról, akiket nem ismersz, pont azért, mert az életüknek csak egy részét látod, nem az egészet. Az emberek szinte mindig a jó dolgokat teszik ki.

24/L

2020. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Férfi vagyok, de én is gyakran ülök egy diplomával. Jó társaság, megiszunk egy kávét, ilyesmi.
2020. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanilyen pasik is tömegével vannak jelen. Róluk mi a véleményed?
2020. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

7: az emberek amúgy is imádnak irigykedni.


Elementem egy olyan utazásra, hogy mindenki sápítozott, hogy ő is akarna, de erre neki nincs pénze... Mondtam nekik, hogy mutassák már meg a telefonjukat. Mindegyiknek vadi új, prémium készüléke volt... Nekem egy 4 éves darab. Abból a pénzből, amit ők évente telefonra költöttek simán mehettek volna...



És ezt rengetegszer látom, főleg akkor, ha élményekre költesz. Én sem járok szakadt ruhában, nem gagyi telefonom van (csak nem a legújabb modell) azért, hogy utazhassak, színházba, koncertre, jó étterembe, stb mehessek, ők viszont vagyonokat költenek ruhára, számítógépre, telefonra minden évben, majd irigykednek.


Pedig az esetek nagy részében ők sem minimálbérből élnek, csak éppen másra költenek, mint én.

2020. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!