Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A büfések minden fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büfések minden fiatal lánnyal nekiállnak dumálni?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és mindig ha vmi gyors étteremben fizetek elkezdenek velem dumálni, h honnan jöttem, mit csinálok, milyen jól beszélem a nyelvet. Olyan is van aki magáról is elkezd mesélni, meg bemutatkozik, meg viccelődni is szoktak pl kérdezem h lehet e kártyával fizetni és mondja h neked nem... És konkrétan minden gyors kajaldaban ez megy.. Minden fiatal lánnyal ezt csinálják? 20L

2020. ápr. 13. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha a hamburger sütésig vagy a tortilla csavarásig vitted volna az életben, akkor te is bátran megragadnál minden alkalmat, hogy megszólíts egy fiatal csajt.


Persze, hogy mindenkivel ezt csinálják

2020. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kint sokkal közvetlenebbek, szeretnek ismerkedni, beszélgetni, akár flörtölni. Más világ, de amúgy sincs ezekben semmi rossz. Főleg aki olyan területen dolgozik ahol sok emberrel találkozik.


Velem srácként ugyanúgy sokat beszélgettek az eladók, véleményt kérdeztek tőlem, meséltek dolgokról. Meglepett hogyha kerestem valamit és mondjuk nem volt, akkor is elkezdtek kérdezgetni a hozzá kapcsolódó témáról, nem az a lerázós érzés volt, hogy "nincs az a termék amit keresel, azaz nem hozol bevételt, úgyhogy le lehet kopni".

2020. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A 2-s hozzászólóval értek egyet. Csak itthon nálunk ilyen búval cseszettek a vendéglátásban. Sokszor annyit nem mondanak az étel mellé, hogy jó étvágyat...


Voltam Amerikában egy éve, Texasban, le voltam döbbenve, minden egyes boltban, vagy étteremben, teljes közvetlenség. Hogy vagyunk, honnan jöttünk, mi járatban jöttünk, hogy tetszik az ország - volt olyan aki elkezdte mesélni hogy ő is volt egyszer Európában - szóval szerintem ez a viselkedés amit tapasztalsz, mindenhol megszokott, csak itt Magyarországon nem...

2020. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon valóban nem jellemző, vagy csak én vagyok ronda, azért nem csinálják velem. :D Külföldről nem tudok nyilatkozni.
2020. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: mosolyogj rájuk, és veled is fogják csinálni.


Az exbarátnőm mosoglygós lány volt, néha akkor is flörtöltek vele, mikor én is ott voltam. Viszont a magyar vásárló is bőval'szott, bemegy, morog egy "lesz egy"-et amúgy borsodiasan, aztán fizet és megy ki.

2020. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt külföldön (ott éltem egy ideig). A megdöbbentőbb az volt, hogy amikor válaszoltam, hogy Magyarországról jöttem, akkor mindenki ismerte, Budapestet is ők említették először. Teljesen le voltam nyűgözve, rengetegen megfordultak már a hazánkban és jó véleménnyel voltak róla (szerencsére).

Ha nem állt hosszú sor, akkor mindenki leállt velem beszélgetni nemtől függetlenül.

Az utcán, ha tanácstalanul megtorpantam (mert a google térkép nem mindig a barátom), akkor is volt olyan, aki aggódva megkérdezte, hogy mit keresek, mert tanácstalannak nézek ki és ellenszolgáltatás nélkül eligazítottak, tippeket adtak mit nézzek meg stb. Nagyon szerettem.

25/N

2020. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországban élek, és ugyanez megy. Engem nem zavar, nagyon jókat szoktam beszélgetni és mindig feldobja a napom.

Igazából egy ilyen beszélgetés során ismertem meg a barátomat is. Az egyetemről hazafele beugrottam egy fagyiért (mert úgy éreztem, megérdemled), ő volt a kiszolgáló és elkezdtünk beszélgetni, majd számot cseréltünk és pár nappal később találkoztunk is, majd ugye szépen lassan egymásba szerettünk.

Nem tudom, hogy ki mennyire gyakran csinálja, de szerintem semmiképp ne vedd rossznéven.

21/L

2020. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem, dehogy, más nőneműre rám sem néznek, csak Te vagy ilyen különleges!
2020. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!