Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért van minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van minden második nőnél kiirva, hogy irj te, ő biztosan nem kezdeményez, "shy" meg mindenféle kifogások?

Figyelt kérdés
Pusztán amiatt, mert lekéne annyit írni, hogy szia? Ennyire életképtelenek vagy mizu?
2020. dec. 28. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert nagyon sokak szerint a férfiaknak kell kezdeményezni. Ez nem az én véleményem, de ez van. Másrészt nagyon sok fiú 100/100at jobbra húz és a matchek közül válogat, szóval nem akarnak olyannak írni aki igazából nem is érdeklődik irántuk.
2020. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"szóval nem akarnak olyannak írni aki igazából nem is érdeklődik irántuk."


A fiúk sem, mégis ez van elvárva aztán megy a csodálkozás ha senkinek semmi kedve az egészhez mert egy vasz nem érkezik.

2020. dec. 29. 00:12
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Mert olyan emberrel akar ismerkedni, aki nem egy hisztis roncs farok helyett pinával.


Meg ne bsszon, az megy egyedül?

2020. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert mindig kényelemes áthárítani a kezdeményezés terhét. Lapátállú kollégáimra mindig van, aki ráír. Nem is foglalkozik más nőkkel, elég neki az a pár szuper csaj, akinek nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha kezdeményez a srácnál.
2020. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom azt is, hogy mindegyik kiírja, hogy ha csak szexet keresel csak kalandot húzz balra!

De még a rusnyák is bazz :) (tudom ez gonosz)


Amúgy férfi létemre én is odaírtam, hogy ha csak szexelni akarsz vagy csak kalandot keresel akkor húzz balra.

2020. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak szexet kezdeményezek, beszélgetést nem :D
2020. dec. 29. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: És ebben a legszomorúbb az, hogy meg is tehetik tömegesen, mert így is lesz jelentkező.


Szexnél meg sokáig azt hittem én vagyok az igénytelen, aztán kiderült, hogy még igényesnek is számítok, mert rengeteg férfinél még az sem szempont, hogy ápolt legyen a lány, szó szerint képes felszedni a kuka mellől a saját hányásában fetrengő hajléktalan lányt is vagy azt, aki végigüvöltözi a Blahát, hogy az 5G miatt van a covid és irányítják az agyhullámait aztán elkezd rángatózni a földön.


És ha azt hinnéd, hogy csak hasonszőrű emberek, akkor nagyot tévedsz. Sőt! Pont a hasonszőrű emberek igényesebbek - mármint a nővel szemben támasztott igényekre célozva. Nem. Olyan emberek, akikről ránézésre meg nem mondanád, néha még egész jól öltözöttek is, ing, zakó, stb. már a megjelenésén is látszik, hogy az átlagnál jómódúbb, akinek nem probléma beülni rendszeresen 1-1 szórakozóhelyre vagy pubba és mégis hajnalban szomorúan somfordál haza.


A múltkor vártam az első trolit a stadionoknál és egy Andy Samberg forma gyerek pesztrált egy 30-as, amúgy külsőre még tűrhető, de nagyon durván szakadt cigánylányt, akinek szét voltak durrogva a vénái meg tele volt véraláfutással, akarta őt vinni haza.


Nagyon szomorú, hogy manapság egy srác, ha nincs meg az a karakterisztikája a külsejének, amitől megfelel a jó pasi képnek, már ilyen szintre kell süllyednie, pedig jól szituált, ápolt ember volt.

2020. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert ha egy nő ronda, akkor nem írhatja ki, hogy kerüljék a csak szexet keresők?
2020. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: Dehogynem. Én is kiírhatom, hogy ha nem hasonlítasz Palvin Barbira és nem csinálod bő nyállal, lenyeléssel a mélytorkot, akkor nem egymást keressük.


Csak aztán ha elkezdek rinyálni, hogy már több százezret költöttem profi fotósokra meg prémium tagságra és még mindig nem húzott jobbra senki, akkor én is le lennék oltva.


Pedig ugyanaz a szitu, én őszinte voltam, nyílt lapokkal játszottam, leírtam mik az elvárásaim.

2020. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kettőnek köze nincs egymáshoz, de köszönöm.
2020. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!