Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érdemes kezdeményezni Tinderen?

Figyelt kérdés

Ugye az a "legegyedibb", hogyha kép/közös téma/leírásra tud reagálni az ember. Viszont sok esetben egyikre sem lehet.

Illetve sok embertől hallom (nem tinderen, hanem akár haveroktól, akár neten olvasva), hogy egy sima köszönésre ne csodálkozzak, ha nem írnak vissza, mert nagyon monoton. Viszont nem értem, hiszen ha úgyse írna vissza (mert pl. csak gyűjti a párokat, aminek nem tudom mi értelme van), akkor minek erőltessem meg magam? Azt még megértem, hogy egyesek unják a mizu-t (bár szerintem ilyen app-okon nem mindig lehet értelmesebben kezdeni a beszélgetést, illetve, ha valaki normálisan válaszol rá, akkor 1 mondat után már simán lehet témát találni), de azért ez eléggé messze áll még ettől is.


2019. febr. 2. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

“Viszont sok esetben egyikre sem lehet”


Ugyan miért nem? Nekem mindig így alakultak ki a legjobb beszélgetések. Válaszolni szoktam a “szia mizu” kezdetre is, de érdekes módon mindig azt tapasztalom, hogy ezt monoton semmitmondó beszélgetés követi és nem lép át azon, tehát emiatt nem részesítem előnyben.


“mert pl. csak gyűjti a párokat”


Általánosítgass csak. Lehet, hogy vannak ilyenek is tinderen, de nem mindenki ilyen, olyanok is vannak akik ismerkedni szeretnének.

2019. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ.

Sok esetben azért nem lehet reagálni, mert van, akivel nincs közös érdeklődés (legalábbis a facebook API nem talált azonosat), nincs leírás és a képek is nagyon átlagosak (mondjuk 2 szelfi, ahol háttér sem különleges, csak mondjuk a fal van mögötte).

Ne érts félre, nem általánosítottam, csak leírtam, hogy vannak ilyen személyek is, meg olyanok is, akik a sziát nem szeretik más indok miatt nem szeretik.

Egyébként sajnálom, hogy nem találtál olyan személyt, aki a mizu kérdés után sem fogott meg. Esélyes, hogy unalmas/hétköznapi választ írtál rá (pl. semmi/nem sok)?

2019. febr. 2. 10:41
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Tinderen a nők abszolút privilegizált helyzetben vannak. Produkálhatod magadat mint egy bazári majom, de ha nem vagy benne a kinézetre top 1-3 párjukban, akkor érdemi válaszra, hosszabb beszélgetésre ne számíts. Ellenben ha szuper jó pasi vagy, akkor egy “nálam vagy nálad?” is elindíthat egy beszélgetést.

Nem, az a helyzet, hogy a Tinder a férfiak ~20%-ának baromi jó, a többieknek jórészt esélytelen. Nincs arany középút, hogy néhány nőnek bejössz, néhánynak nem; vagy kapós vagy, és akkor rengeteg matched lesz, vagy nem vagy az, és akkor hébe-hóba egy pár, akik a legviccesebb, legérdekesebb első üzenetre sem, vagy csak alig reagálnak.

2019. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Köszi a választ! Ebben az esetben nem értem, hogy miért húznak jobbra? Hiszen én csak annak adok esélyt a jobbra húzással, akinek vissza is írnék. Egyébként 2-3 éve kipróbáltam ezt az app-ot, akkor 200+ párom volt, de közülük is volt körülbelül 10 ember, akivel tudtam beszélgetni hosszútávon, értelmes módon. Tehát esélyes, hogy igaz amit mondasz, de miért húzott ebben az esetben jobbra? Persze, esélyes, hogy talált valakit, de emlékszem, hogy sok lányt hónapokkal később töröltem, mert nem írtak vissza (tehát, hogy még akkor sem törölték a fiókot, azaz nem gondolom, hogy összejöttek volna mással).
2019. febr. 2. 10:48
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

#2 Szövegértés: 0.

Hol írtam, hogy nem találtam olyan személyt? Konkrétan leírtam, hogy sok pozitív tapasztalatom is volt, a negatívak mellett..

2019. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2 Nem muszáj mindenkinek írni. Sok esetben én sem tudok beszélgetni bárkivel, de nem is erőltetem. Van úgy, hogy akad valaki, akivel könnyebb a beszélgetés, van téma is. A többinél minek erőltetni?
2019. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha volt 200 párod, akkor te a jó pasi kategóriába tartozol. Írj neki egy rövid, vicces bemutatkozást: ki vafy, mit keresel. Tuti lesznek válaszok. Sok sikert és grat a genetikai lottóhoz.
2019. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5 Hol írtad? Itt: "Válaszolni szoktam a “szia mizu” kezdetre is, de érdekes módon mindig azt tapasztalom, hogy ezt monoton semmitmondó beszélgetés követi és nem lép át azon".

Egyébként teljesen feleslegesen jössz ide veszekedni. Úgyhogy most már te is láthatod, hogy nem az én szövegértésemmel vannak problémák, hanem a tiéddel, ezt az első és a mostani válasszal is bemutattad.

2019. febr. 2. 11:08
 9/14 A kérdező kommentje:

#6 Tehát azt mondod, akivel nem igazán lenne közös téma, nem is érdemes jobb-ra húzni. Köszi a tippet!

#7 Köszönöm, egyébként nem írtam bemutatkozást, esélyes, hogy ez a probléma. Amennyiben a te célod is hasonló, sok sikert kívánok neked is!

2019. febr. 2. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

A tinder arra jó hogy Jucika meg Mancika simogassa az egóját hogy "jaj de jó csaj vagyok egy csomó pasi jobbra húzott!"

Persze akarni nem akar a pasiktól semmit csak ha a felső 10-20 %-ba tartoznak. Akkor aztán megy az alkalmi szex is, legfelljebb utánna elsírják a béta lelki szemetesládáiknak hogy "azt hittem, komoly kapcsolatot akar, minden férfi szemét brühühü!"

2019. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!