Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivan velem, legyek öngyilkos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan velem, legyek öngyilkos? Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

A legalja réteg lánynak sem kellek. Nagyon közel van hogy megőljem magam, az öngyilkosság hajt nagyon durván előre. Már az összes társkereső oldalt ki probáltam. Személyesen is.


De semmi.


23F



2020. dec. 29. 06:44
1 2 3 4
 1/37 Thispain ***** válasza:
96%
Két dolgot tehetsz. Vagy felteszel kérdéseket, és megkeresed azokra a válaszokat, vagy hagyod, hogy addig hajtson az öngyilkosság, amíg el nem gázol.
2020. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Thispain ***** válasza:
80%

Megváltoztatom a válaszomat: Legyél. Lenni, vagy nem lenni, számodra ez itt a kérdés.


U.i: Dislike

2020. dec. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Szomorú, ha valakit ez az egyetlen dolog motivál az életben. Az különbözteti meg az embert az ösztönlényektől, hogy nem csak a fajfenntartás adja az élete értelmét.
2020. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Lazíts, ember. A lányoknak biztos nem tetszik, hogy nagyon rá vagy görcsölve, hogy legyen valakid. Szóval legyél rámenős, de csak lazán. Ha mindenki öngyilkos lenne aki nem jön be a lányoknak hegyekben állnának a hullák. Aztán mégis lesz valaki.
2020. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Kinek kellene egy szuicid hajlamú nagy gyerek akinek csak a párkapcsolat számít az életben. Még ha lenne is párkapcsolatod annyira ragaszkodó lennél hogy az már fájna a másik félnek.
2020. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen kérdés feltétele után igen, legyél.
2020. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%
Mert csúnya és/vagy alacsony vagy. Azért öngyilkos ne legyél! Én is ebben a cipőben járok, de mára rájöttem, hogy az ocsmány külsőm inkább áldás, mint átok, mert rengeteg stressztől és pénzkidobástól megkímélt az, hogy sose volt 3 hónapnál hosszabb kapcsolatom.
2020. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

Kívülállóként nem tudjuk megmondani miért nem kellesz a lányoknak. Barátaid és a lányok mit mondanak? Miért akarnál a "legalja" nőkkel összejönni? Mit vársz egy kapcsolattól és mit tettél azért, hogy összejöjjön? Sok barátod van? Járvány előtt mit csináltál szabadidődben?


Öngyilkosság miatt mindenképpen fel kell keresned egy pszichológust, vagy legalább az ingyenes segélyvonallal beszélgess, mert ez nem vicc!

2020. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Fiatal vagy még, ne is gondolj ilyesmire! Keress valami hobbit, elfoglaltságot, ami leköt, szórakoztat! Én 37 éves vagyok, normális kapcsolatom eddig még a büdös életben nem volt, maximum pár napos vagy pár hónapos kalandok. Nem tagadom 20-on évesen nekem is megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata, de mindig találtam vagy megtalált valami, ami miatt el is felejtettem az ilyen gondolatokat.
2020. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Úgy bírom ezeket a pasikat, akik "legalja" lányt akarnak. Ha te így gondolsz rá, akkor miért gondolod, hogy neki jó lenne melletted?
2020. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!