Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ehhh. Soha nem voltam szép,...

Ehhh. Soha nem voltam szép, de mostanában egyre rondább lettem. A fejem hihetetlenül ronda :d biztos írnátok hogy biztos nem, de tényleg nagyon ronda vagyok. Nem kellek én egy lánynak sem. Még a rondábbaknak sem. Mit tudok tenni, hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
Öngyilkosság

2017. jún. 1. 15:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem a testalkatomra értem, mert azon nem tudok javítani (gyúrni) pedig lehetne mit. Ha nem tudtok semmit az eddigiekre írni, akkor azt írjátok le hogy hogyan öljem meg magam minél egyszerűbben (nem ér felvágással, mert az nem jön be sajnos)
2017. jún. 1. 15:56
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Egy megfelelő hajstílussal, szakállstílussal minden férfi fejből ki lehet hozni valamit. Lehet nem leszel egy szőke herceg, de egy férfi csak ronda akkor lehet, ha elhanyagolja magát.
2017. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Az arcodon nem tudsz sokat változtatni, tudjuk jól hogy a plasztikai műtétek is gyakran visszafele sülnek el. A szépség/jóképűség csak egyetlen faktor a tulajdonságok halmazából, és általában ezen nem is sokat lehet alakítani, mert adott. A megjelenéseden viszont tudsz változtatni. Találd meg a neked való öltözködési stílust, frizurát. Járj el edzeni valamit, az szokott javítani az önbizalmon, meg úgy egyébként látszik is az emberen hogy kondiban van, ad egy kiállást. Ezen felül fejleszd a többi skilledet. Nem tudom hány éves vagy, mivel foglalkozol. Tanulj, szerezz hobbit, olvass könyveket, nézz filmeket... Legyen mondanivalód a világról, legyen véleményed a dolgokkal kapcsolatban, legyen egy küldetés/ügy, amit magadénak tekintesz. Ez már kb körvonalazza a határozottság témáját, amiért a nők úgy odavannak. Ha ezeket szépen magadra pakolod, akkor jó helyzetben leszel. A külső csak egy tényező a sok közül, ne feledd.
2017. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, csak nőbe. Az arccal nem nagyon lehet csinálni semmit. És én is csúnyultam az utóbbi években. Te hány éves vagy? :)
2017. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Van valami oka annak, hogy mostanában megszaporodtak a Gy.k.-n a ki akarom nyírni magam-kérdések?
2017. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Mutassatok már képet, had röhögjek... 😂
2017. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok valami idős, 15 éves vagyok. Tudom, nem ilyen korban kéne lányokat felszedni, de ez valószínűleg nem fog változni. Allergiás voltam néhány ételre, tönkrementek a bélbolyhaim, alig szívnak már fel táplálékot, szóval a gyúrással nem fogok nagyon előrébb jutni, maximum szálkásítani tudok, meg állóképességet növelni.

Belülről is full nyomi vagyok. Bszki most is itt irkálok gyakorikérdéseken :c

Köszönöm egyébként a rendes válaszokat, azthittem mindenki nagyban szarni fog bele hogy mit írtam ki😑

2017. jún. 1. 16:32
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
#3-as osztott jó pár dolgot. 15 évesen még teljesen időben vagy, hogy szuperpasivá alakulj :P
2017. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Más sport is létezik a gyúráson kívül. Szerintem konzultálj valami dietetikussal vagy sportorvos félével, vannak ingyenes felületek is erre az interneten. Kérdezd meg, hogy milyen sportokat ajánlanak ilyen esetre, illetve a táplálkozásban hogyan tudnád előremozdítani a fejlődést. Szerintem ez egy valamennyire kezelhető probléma lehet, mindenképpen érdemes utánanézni. Egyébként alternatív sportként ajánlanám az úszást, futást, TRX-et, sajáttestsúlyos/funkcionális edzéseket... Elég sok lehetőség van.
2017. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mielőtt meghúzod a ravaszt próbálj szerencsét pár lánynál, ki tudja..

Időd mint a tenger.

2017. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!