Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Depresszios lanynak valaki...

Depresszios lanynak valaki meg probalna segiteni?

Figyelt kérdés

Elnezest a helyes irasert.

Nincs eletkedvem, csak sirni szeretnek, nem beszelek senkivel.

Szomoru vagyok mint mindig. Senki nem erti meg h mennyire kesz vagyok. Elegem van. Nem szeretnek igy tovabb elni. A kutyat se erdeklem (egy kivetelel) nem szeretnem magam sajnaltatni csupan en is csak egy ember vagyok. Aki kezd osszeomlani.

Segitek masokon cserebe nem varok el semmit de nem kell mindig mindenek el mondani. Igen en is sajnalom h meg szulettem h anyam el hagyot. Hogy apam olyan amilyen. Igazi anyam kutyaba se vesz nem lattam meg ot soha. Talan mikor olyan 1 eves lehettem abba se vagyok bisztos. Maganyosnak erzem magam. Engem mar senki nem fog szeretni ezt erzem. Belul csak fajdalom. Aki segitene irjon privit koszonom



2015. ápr. 3. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus! - Nem bántásból írom!
2015. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És amúgy csinálsz valamit? Jársz suliba, vagy dolgozol?
2015. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell leküzdened, nem vívhatjuk meg helyetted a harcaidat.Beszélgettem már "hasonlóan" depressziós emberekkel és a vége csak az lett, hogy bármit mondtam, jött rá a reakció, hogy: "De az úgy nem lesz jó, semmi nem fog változni, stb..." Csupán az ilyen viselkedés miatt nincsen kedvem írni, meg nem akarom én is szarul érezni magamat, de hogyha nem vagy ilyen, akkor szívesen segítek.
2015. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem az akasztofa is jo.
2015. ápr. 3. 13:17
 5/10 fleety válasza:
68%
Mozogj egy kicsit,keríts magadnak valami hobbit,amit szeretsz csinálni és lefoglalja a gondolataid,akkor talán még új emberekkel is megismerkednél.Nem is gondolnád a sport/társaság mennyit segít az ilyen helyzeteken.
2015. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írtam, de ha nem válaszolsz rá, akkor nem tudok segíteni.
2015. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De áruld már el mit csinálsz?? Dolgoznod sem kell meg tanulnod sem??
2015. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Ne legyél ilyen:(

Ezek nagyon súlyos szavak, miért gondolkodsz így?

2015. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

a depressziós ember nem maga dönti el mit érez. nem fog helyrejönni attól, mert itt felszólítgatjátok rá, meg éreztetitek vele hogy semmi joga nincs hozzá. inkább hagyjátok békén, vagy hallgassátok végig a panaszait, úgyis csak kibeszélni szeretné magából, ismerem az érzést, 15 éve vagyok borderline depressziós. nem nagyon van belőle visszaút, a pszichológus meg már ide kevés, pszichiáter kell, de még az sem garantált siker, én a gyógyszerektől csak még szarabbul lettem.

kérdező, te pedig ha nem akarod még ma felkötni magad, ne nézd meg a válaszokat a kérdésedre, és máskor ne tegyél fel ide ilyet, ahol mindenki a siker élő szobra és a mentális-lelki egészség mintapéldája.

2015. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szakemberrel beszélj, az itteni válaszolók jó eséllyel max. rontani tudnak a helyzeten
2015. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!