Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vágyom a szexre, de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom a szexre, de nem tudok csak szexkapcsolatban lenni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok.

Az exemmel vesztettem el, akivel 6 évig voltunk együtt, 1 éve szakítottunk. Pont egy év kellett a regenerálódáshoz, sok megaláztatás ért, szexuálisan is sajnos.


A lényeg, hogy azóta nem sikerült párkapcsolatot kialakítanom, viszont voltak emberek, akik szexuálisan vonzottak, és csak rajtam állt a dolog...kívántam őket, meg a szexet is, de mégsem tudtam megtenni. Sosem voltam olyan beállítottságú, idegennel sem csókolóztam bulikban, kivéve egyszer, de az is annyira rossz volt (pedg jól csókolt meg sármos volt, csak érzelmek nélkül nekem nem megy).

Ráadásul akik eddig szexet akartak mindegyik külsőre az ideális pasi volt számomra(nem, nem a tipik rosszfiúk), és korrektek voltak mert közölték velem tisztességesen, hogy nem akarnak kapcsolatot.

Nekem mégsem megy így. Ezt le lehet valahogy vetkőzni? Vagy fogadjam el, hogy én ilyen vagyok?


2020. dec. 30. 21:16
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
87%

Szerintem ismerkedj tovább, a neked tetsző módon.


Én is próbáltam megalkuvó lenni mostanság, de rájöttem, hogy a magam értékrendjének arculcsapása lenne.

2020. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem itt az alkalom, próbálj ki minél több adoniszt. Ülj fel te is a faxkörhintára, mert ez a trend. :))
2020. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Vibrátor.

Azt hiszed, tegnap volt csak földrengés? Nekem ma is lesz.

2020. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Fogadd el, hogy ilyen vagy. Kell az érzelem ahhoz, hogy átlépj egy bizonyos haárt. Nincs ezzel semmi gond, én is ilyen vagyok :)

Volt, hogy azt hittem, ez nem normális, mert másnak annyira könnyen ment, aztán elfogadtam a dolgot.

Én ezt úgy fogom fel, hogy feleslegesen nem fekszem le olyannal, akit nem kedvelek.

2020. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
egy vibrator csodat tesz, hidd el:)
2020. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is 1 év alatt emésztettem meg az előző kapcsolatomat, és több mint 1 éve nem szexeltem v kerestem mást a helyére. Nyugi fogsz találni olyat aki rendes kapcsolatot akar majd veled, és ahol már nyugodtan biztonságban egymáséi lehettek. Remélem én is találok egy hasonló lányt hamarosan, mert már jó lenne valakit szeretni. Fogadd el h ilyen vagy, ez nem egy rossz dolog. f/28
2020. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Demiszexuális vagy...

Nincs ezzel semmi gond, csak nehezebb lesz társat találnod, mert a mai felgyorsult világ nem kedvez a hosszú udvarlásnak, az meg főleg nem, hogy sok lány megélhetési randizó és a férfiak emiatt egyre gyanakvóbbak, akik futottak már bele ilyenekbe. Akik még nem, azok majd ha olyan helyzetbe kerülnek, fognak és akkor döbbennek rá, hogy nem a felfújt mellű cicababák azok, hanem teljesen átlagos lányok, akikről még egy nyomozó pszichológus sem mondaná meg elsőre.

2020. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!