Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van arra megoldás, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra megoldás, hogy nem vagyok alkalmas csak szexre, de komoly kapcsolatot meg nem akarok? Ráadásul a férfiak se tartanak alkalmasnak csak szexre.

Figyelt kérdés
Nem élvezem a csak szexet érzelmek nélkül. De zavar, amikor érzelmeket visznek bele és randikra cipelnek csak azért, hogy jó legyen a szex, mert hazugságnak érzem és mert unom őket. Az is zavar, amikor a pasi nem érez irántam semmit, de az is, ha véletlen belém szeret. Azt hiszem, csak azzal vagyok képes élvezni a szexet, akibe szerelmes vagyok. De ilyenre semmi esélyem sincs vagy ha mégis, akkor az illető megérzi, hogy szerelmes vagyok és akkor már nem kellek neki, mert fél, hogy ráakaszkodok. Pedig nem akarok senkivel összecuccolós kapcsolatot, de mit csináljak, ha nekem a csak szexhez is kell az, hogy én szerelmes legyek? Mert ettől meg menekülnek. Mivel komoly kapcsolatban nem gondolkozhatok és nem is szerepel a terveim közt, most akkor én már örökre szex nélkül maradok? Tudom, lesz majd itt jelentkező, de a probléma nem az, hogy ne lennének jelentkezők. Hanem az, hogy ha el is jutunk az ágyig, nem élvezem, mert nem vagyok szerelmes. Ha meg mégis szerelmes lennék, akkor dobnának. Így már nincs is kedvem próbálkozni.

2020. szept. 11. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Kiépítettél magadnak egy világlátást, hozzáállást, életszabályokat stb. A falaidon belül van élet. A falaidon kívül is. Csak ajtó nincs a falon.


Pech.

2020. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem érzelem?Először azon sajnálkozol,hogy belevisznek érzelmet,mikor randira hívnak,aztán meg azon,hogy neked kell a szerelem a szexhez,tehát kell érzelem!


Menj pszichológushoz!!Bajok vannak!

2020. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, pont így érzem magam. Hogy én építettem volna ezt ki magamnak...Nem tudom. Nem élvezem a szexet, ha nem vagyok szerelmes. Nem szándékosan van így. Próbáltam tenni ellene, volt több szexkapcsolatom is, de nagyon gyorsan lezárom őket. Ha meg én vagyok szerelmes, akkor engem dobnak. Jó, ilyen csak egyszer volt. Értem a pszichológiáját, hogy miért, mert én is pont azért dobtam valakit, mert belémzúgott és napi szinten zaklatott, pedig úgy indítottam, hogy nekem max. havi 1-2 szex fér bele. Csak azt nem értem, ha én nem zaklatok senkit, csak szimplán szerelmes vagyok és ez nekem jó, mert a szexet így élvezem, akkor miért kell inkább elmenekülni. Túl vagyok már azon az életkoron, amikor minden álmom, hogy valaki háztartásvezetője legyek. Én is csak szexet akartam, de szerelemből. De akkor inkább dobott.
2020. szept. 11. 13:31
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
A te bajod az, hogy fogalmad sincs mit akarsz igazából. Ha van érzelem baj, ha nincs érzelem az is baj, ha van is de nincs is, az is baj, ha kecske az is baj..
2020. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es...Zavar, ha a pasi belém szeret, mert akkor belefolyik a mindennapjaimba és unom őt, mert én nem érzem ugyanazt. Ha szintén szerelmes lennék, nyilván nem zavarna.
2020. szept. 11. 13:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha dugni sem akarsz meg érzelmeket sem és nem is hiányzik, akkor nem értem mibajod. Ezeket egyiket sem kötelező csinálni.


Találj magadnak valami hobbit pl kirakózz, vagy mássz hegyet.

2020. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy én építettem volna ezt ki magamnak...Nem tudom." Miért, ki lehetett? Kire gyanakszol? Vannak ujjlenyomatok..?


"Túl vagyok már azon az életkoron, amikor minden álmom, hogy valaki háztartásvezetője legyek." De még nem érkeztél meg avbba az életkorba/éretsségbe, hogy egészséges partnerkapcsolatod lehessen. Tervezed-e, hogy felnősz? Válaszod indokold?

2020. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es...Igen, káoszos vagyok.

De tudom, mit/kit akarok. Mivel ő nem lehet, ezért nem jó senki más. De így meg hiába hiányzik a szex, nem lesz jó senki helyette. Őt próbálom pótolni mindenkivel. Valószínű nem vagyok túl rajta. De ilyen voltam régen is. Nem jött össze a nagy Ő, akkor sok év múlva belementem egy kapcsolatba, ahol csak barátságot éreztem a srác iránt és abszolút nem volt jó a szex. Aztán szerelmes lettem nagyon sok év múlva másba és azokban az években élveztem a szexet. De azóta se soha senkivel. Sőt, amikor iránta elmúltak az érzéseim, vele se. Pedig külsőre nem változott semmi, tökéletesen passzoltunk méretben, technikában, szokásokban, összecsiszoltak az évek, de szerelem nélkül nálam vége volt az élvezetnek.

Hát így vagyok összerakva.:(

2020. szept. 11. 13:39
 9/16 A kérdező kommentje:
A szex nagyon hiányzik. De amikor lefekszem valakivel, nem élvezem.
2020. szept. 11. 13:41
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

egyes vagyok


A falon belül van élet, a falon kívül is, csak nincs ajtó rajta -ezt beláttad. Evvel: "Mivel ő nem lehet, ezért nem jó senki más." tetted fel a börtönfalaidra a tetőt, tudod-e? "Hát így vagyok összerakva.:(" Ugyan, dehogy! Te alakítottad maged ilyenné.


Üdv a boldogtalanságban!

2020. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!