Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet az megoldás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az megoldás, hogy a barátommal egy darabig nem fekszem le, hogy kiderüljön számára ez szexkapcsolat-e? Részletezem röviden

Figyelt kérdés

Állítólag szeret, imád, mégis hetente 1-2 alkalommal találkozunk, amik mindig szexel végződnek. Az elején nagyon cuki volt, eljártunk erre-arra, de mostanában semmi. 4 hónapja tart.

Felhoztam neki többször is, hogy úgy érzem részéről ez szexkapcsolat, de csak tagadta, meg hogy jól érzi velem magát.

Kidetíthetem-e így hogy több alkalommal nem fekszem le vele? Tudom hogy aljas húzás, de muszáj kiderítenem...

23N


2020. dec. 10. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretnéd eltaszítani magadtól a játszmázásoddal, akkor hajrá...
2020. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

"eljártunk erre-arra, de mostanában semmi. 4 hónapja tart."


Mégis hova szeretnél eljárni a hidegbe amikor gyakorlatilag minden zárva van ami szórakozást nyújtana? Tescoba?


Egyébként nem jó ötlet, mert csak konfliktus lenne belőle. Miért nem lehet élvezni, hogy gondtalanul vagytok és megvan köztetek a kellő kémia? Adta jelét, hogy ne szeretne?

2020. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Gyönyörű kapcsolat. Se bizalom, se kommunikáció csak játszma.
2020. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert huszonéves embereknek mit kellene mégis csinálni kapcsolatban, főleg télen, karantén idején? Vagy most nagy titkot árulok el azzal, hogy nem csak szexkapcsolatban szoktak szexelni az emberek?
2020. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés csak az:

-tudnátok többet találkozni egy héten?

-a szex jó?

-mennyit beszélgettek egymás dolgairol?

-üzenetben v telefonon beszéltek?

-bemutatott már barátnak családnak vagy bárkinek?

-tudja bárki ratjtatok kívül h egy pár vagytok?

-szex közben inkább gyorsan könnyít magán vagy azért rád is figyel?

-mondja h szeret? érezteti?

és még sok sok sok dolog amiből tudsz következtetni és amit csak te tudhatsz.

De próbáld ki valami gyenge indokkal h nem lesz szex mikor legközelebb szeretné és kb 1.5honapig (fontos h tudja h nem lesz szex, mert valami nő bajod van xy duma stb). Ha láthatóan elkezd hanyagolni és még kevésbé keres mert tudja h nem lesz semmi, akkor sanszos h jól sejtetted ha meg ugyan úgy keres akkor meg nem. Oralt se semmit max csokolozás

2020. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudnánk többet találkozni, egy városban lakunk, csak ő sosem ér rá.

Az eljárogatást erre-arra úgy értettem, hogy figyelmes volt, kedveskedett. Most meg átjön vagy átmegyek, fél-1óra beszélgetés és szex. Lehetne közös főzés, kirándulás, de neki semmi sem jó.

Már 2-3 alkalommal próbáltam vele beszélni, hogy ez mi, szerinte nem csak szexkapcsolat. De tényleg nem volt még olyan alkalom amikor nem lenne szex.

Naponta váltunk néhány üzenetet, semmi extra. Mizu, hogy vagy, semmi mély téma. Telefonon nem beszélünk soha.

Senkivel sem találkoztam, se a barátai, sem a családjából. Ő már találkozott 2 barátnőmmel, mivel a lakótársaim.

Nem tudom, hogy tudja-e a barátai közül valaki is, hogy én vagyok.

Még soha nem mondta hogy szeret, csak hogy fontos vagyok számára.

2020. dec. 10. 23:40
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez biztosan nem lesz megoldás semmire. De az utolsó kommentedből azt látom hogy ez nem is igazán kapcsolat.
2020. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondneki hogy fáj mikor benned van és kicsit szeretnéd pihenteni a nyuszikád
2020. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne 4 hónap után huszonéveseknek deep témákba bele menni? Eleve lehet nem is lelkizős fajta. Ezt nagyon túlgondolod, el fogod lökni magadtól.
2020. dec. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Micsoda sunyi játszmázó hulladék. Fujj.
2020. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!