Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy telt az év utolsó 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy telt az év utolsó 1 órája és hogy telik az újév első órája?

Figyelt kérdés
Mi jót csináltok?
2021. jan. 1. 00:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Én vettem most egy kevés bitcoint, annak ellenére, hogy valószínűleg esni fog az ára. (Bár talán nem.)
2021. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Sírtam és sírok.

Jól kezdődik az év. 😂

2021. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Gameltem, tűzijátékot néztem, ittunk pezsgőt. Már kijárt, mert ma is dolgozni kellett 1-ig.
2021. jan. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó órában fürödtem. Utána pedig beszélgettem a rokonokkal meg néztem South Park-ot és olvastam Mátyás királyról néhány érdekességet.



Szabad percekben pedig a jövőn gondolkodtam. Na ez a része rossz volt. Inkább nem is gondolok rá.

2021. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Aludtam az utolsó órában, az elsőben nem tudtam a környező durrogtatástól.
2021. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ritka alkalmak, hogy egyedül lehetek. Így ugy sem lát senki alapon "pogóztam"(azaz összevissza ugráltam):D.fülesbe electronic music, plusz tánc és edzés.

Meg csukott szemmel visszamentem az időben, mikor külföldön mutatott be minden éjszakai helyen a közvetítőm, (vendéglátás), mindenhol uv és neon, hatalmasan csodaszép és vonzó izgalmas volt minden, meg egy rakat minden máson nosztalgiáztam. A kinti exemen, a zenéinken, az otthoni táncon, csak kettesben zene nélkül, stb

Borzasztóan hiányzik az "előző"életem.

Csak mivel korán kell kelnem, így muszáj abbahagyni. Megint 365 napra valszeg. ("Rendes"elet suli munka karrier család, főzés mosás minden sz.r)

2021. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

*azért nem maradt ki barátommal a hívás. Ettől szerelmesebb is lettem :D

Plusz a sok buek üzik jobbra balra

2021. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátommal, aki külföldön él, beszélgettem interneten aztán koccintottam Anyukámmal újév alkalmából, majd zenét hallgattam és el is álmosodtam.
2021. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A Hullajó című filmet néztem. 11kor kezdtem, fél egykor lett kb vége. Aztán böngésztem kicsit, majd fogat mostam. Azóta pedig próbálok aludni, de nem megy. Sok energy-t ittam du.
2021. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Alvással telt.
2021. jan. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!