Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa a nőknek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa a nőknek ha egy ránézésre is soha-nemvolt-barátnője férfi nem próbálkozik be és udvariasan haverkodik maximum?

Figyelt kérdés

Többször estem bele hasonlóba. Már túl vagyok azon 32 évesen, hogy próbálkozgassak. 1 éve hagytam abba megannyi visszautasítás után. Ne tudjátok, hogy hányan használtak ki egy vacsora kedvéért majd ráztak le. Egy kis autó árát elköltöttem a próbálkozásokra.

Manapság ha megismerek egy szimpatikus nőt, akkor köszönést kezdeményezek vele, majd megszólítom és általános dolgokról beszélgetek vele. De ennyiben maradunk. Nem jelölöm be közösségi oldalakon, nem kérem el a számát, nem hívom el sehova.

Emiatt furcsának találnak engem. A hátam mögött azt találgatják mit akarhatok, milyen taktika ez, hogy még barátságot se akarok?

Miért ennyire fura ha emberként kezelem őket és nem nőként? Egyáltalán miért érzik kötelezőnek hogy egy előnytelen külsejű férfinek szánalmasan koslatni kell utánuk vagy zaklatni őket, szerelmet vallani?


2021. jan. 1. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Te hajléktalan, éhező nőkkel randizol, hogy mind csak "kihasznált egy vacsorára"? :D
2021. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell őket rögtön vacsorázni vinni.

Meghívod egy fagyira vagy kávéra azt csá, annyiba meg nem rokkansz bele.

2021. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én abba a pasiba habarodtam bele, akivel sétálós első randink volt.

Ja, amúgy meg ne hidd, hogy minden körülötted forog és mindenki azon tanakodik, hogy miért nem hívod randira. Szerintem túl sokat foglalkozol magaddal a nagy magányodban. Elárulom neked hogy az emberek ritkán pazarolnak pár gondolatnál többet olyanokra, akik nem fontosak a számukra.

2021. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem tudsz fizetni akkor hajléktalan lúzer vagy!


L

2021. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
#4 Elárulok egy titkot: attól, hogy a válaszod végére odírod, hogy L, még nem leszel lány :D
2021. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert már azis sérti az öntelt majmokat ha nem hajbókolsz előttük hanem csak semlegesen kezeled őket.
2021. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
"Egy kis autó árát elköltöttem a próbálkozásokra." Ezt nem így kell nézni. Felesleges ebayes kacatokra, haverokkal sörre, meg pizzára sokkal többet is költöttem az elmúlt években, mégsem mondom azt, hogy ez rossz. Belefér, élni kell. A csajokkal is így kell lenni. Nem pénzkidobás, hanem tapasztalatszerzés és emlék.
2021. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Manapság divat első randin vacsizni vinni valakit? :D Szerintem max. egy kávé vagy valami.
2021. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem amúgy kicsit sem furcsa, ha valaki, aki "ánézésre is soha-nemvolt-barátnője férfi" nem próbálkozik. Magyarázatot szolgáltat arra, hogy miért nem volt barátnője :D Amúgy miből gondolod, hogy a hátad mögött rólad beszélnek? Ha ennyire foglalkoztatod őket, akkor simán lenne esélyed is náluk, de ha annyira nem vagy kelendő, mint állítod, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy senki egy kósza gondolatot sem áldoz rád, nemhogy tanakodjon a motivációdon.
2021. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
prostizz
2021. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!