Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan nőt találni, aki imádja magát, a testét?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő nem szereti magát, ez olyan lelombozó...
2021. jan. 2. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Látom sokan nem tudják értékelni az egészséges önbizalmat.

Ilyenkor mindig meglepődök, pedig nem kéne, ez a gyakori és élethűen tükrözi a mindennapos hozzáállást/gondolkodást.

Amúgy az árnyaltabb kép érdekében (16-os válaszoló) ez is én vagyok, innen indultam https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%
A legtöbb kövér. Hogy szeretnék úgy magukat?
2021. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem következő kövérnek lenni. Aki meg nem tesz érte az marad a rinyálásnál.
2021. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

"salátapunci, parizercsöcs" Mi a baj ezekkel? Én imádnám, de sajnos a feleségemnek egyik sincs. Látod? Felülsz a buta sztereotípiáknak!


Jaj, én is olyan frusztrált vagyok, amikor az utcán minden szembejövő pasi így néz ki! Lányok, nem unjátok még a bőség zavarát? :D


[link]


A viccet félretéve sosem érdekelt hogy ki hogy néz ki.

2021. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14: az, hogy ezek gúnyvek, amiket azért aggattak a női testre, hogy megszégyenítsék vele az illetőt.
2021. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
A megszégyenítés csak egy pszichológiai trükk. Nem kell felvenni! Én átlagos férfi létemre nem frusztráltam magam csak azért, mert vannak rajtam kívül Sergi Constance külsejű pasik. Ó, és akkor mi van? Amíg ő a külsejével van elfoglalva 0-24-ben, én élem az életem. Neki jó, nekem jó. Win-win hwlyzet. Aki meg Sergi Constance féle pasikra hajt, azzal eleve nincs semmi közös nevezőm, így mondhatna rám bármit. Egy nő miben más? Úgy néz ki ahogy. Ha elfogadja magát, nyert ügye van. Ha nem, két dolgot tehet: változtat vagy depresszióba esik. Ha depressziós lesz, mennyivel lesz előrébb? Na ugye.
2021. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
5: Mondjuk én a "szúnyogcsípés" kifejezést nőtől hallottam másik nő mellére. Szóval....
2021. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!