Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek bejön egy olyan férfi aki 23 éves és sport motorja van?

Figyelt kérdés
Mennyire előnyös? Elítélitek? Esetleg kedvelitek a motoros fiúkat?

2021. jan. 3. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
23 éves? Akkor nem!
2021. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ööö. Maga az a tény, hogy sportmotor semleges. Az, hogy mi a vezetési stílusa, mennyit költ rá (mármint arányaiban), szokott-e részegen vezetni. Marmint ha csak a motorról van szó és amúgy minden más alapvetően klappol a sráccal.
2021. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

A férjemnek volt. 2 kisebb, önhibáján kívül elszenvedett baleset után eladta.

Semmi pluszt nem adott hozzá, sem ahhoz, hogy nekem mennyire jött be.

Na az már, inkább annál, hogy a BME-re ment mérnöknek :D

Most biztos 65625 lány le fogja írni hogy nem, meg fhúj, meg hű meg ha, mert meg kell mutatni hogy asztereotípikusak vagyunk, (már ha létezik ez a szó :D).

Én meg azt mondom, a férfias, fiús dolgok szexik, vonzók tudnak lenni. Csak épp kinek mi. Nekem az a gyengém mikor egy hapsi mérnök, meg ilyesmi, másnak viszont lehet az ha a srác motorozik.

egy volt gimis osztálytársamnak ez volt a gyengéje. Ha a srác csúnyácskább volt, de motorozott, máris felfigyelt rá a csaj :D

2021. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem iszok, karbantartom a motoromat. Nem menőzök vele stb.
2021. jan. 3. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a motorokat, úgyhogy nekem egyáltalán nem előny. Ha engem nem akar rajta vinni sehova, csak ő megy, akkor amúgy nem probléma, bár biztos félteném.


Egyszer majdnem lerepültem a motorról, amikor aki vezette hirtelen, minden figyelmeztetés nélkül felgyorsított. Nem őbele kapaszkodtam, hanem a hátul lévő kapaszkodóba, és szó szerint a levegőbe emelkedtem. Egyenesen halálfélelmem volt, az életemért kapaszkodtam. Az ujjam meg is húzódott, és még hetekkel később is fájt. Na ott megfogadtam, hogy soha többé nem ülök motorra!

2021. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!