Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 és 30 év közötti lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 és 30 év közötti lányok, mutatnátok képeket arról, hogy szerintetek milyen az ideális kinézete egy 27 éves férfinak? Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
Öltözködés, hajviselet stb.

2021. jan. 5. 00:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

"Ruha, haj, olyan amiben ő jól erzi magát és önmaga"


Aztán egy sorral lejjebb megszabod, leírod,hogy mi a nem menő,meg a trend.


Hát benned is van következetesseg rendesen!


:D

2021. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

11# csak leírtam hogy NEKEM SPECIEL mi tetszik/mi nem tetszik.

Nem tiltom meg mások számára hogy mit hordjanak csak elmondtam NEKEM mi nem tetszik.


Igen, hordja azt mindenki amiben jól érzi magát, más kérdés lehet hogy x embernek nem fog tetszeni.

Ez 2 külön dolog.

2021. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem mutatok képet! De fiúk, egy valamit tartsatok szem előtt! Amelyik férfi kövér (vegyük úgy a magasagahoz mérten van minimum 8 kg feleslege) az nem átlagos! Hanem átlag alatti kinézetű!
2021. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13:20-as! És 180 cm-hez szerinted mi az ideális testsúly?
2021. jan. 5. 13:47
 15/16 anonim ***** válasza:
2021. jan. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudok képet linkelni, mert nincs ideálom. Nekem bejön a hosszú haj, világos bőr, kicsit elvontabb külső is, de volt már az a klasszikus sötét haj/kék szem/könnyebben barnuló/fogkrémreklám mosolyú, gyúrós párom is. Sok múlik a kisugárzáson, ahogy megszólal a másik, meg úgy eleve ahogy kommunikál, gondolkodik, stb.

Legyen összhangban magával, legyen saját stílusa, ne "megcsinált" legyen, meg ne legyen erőltetett.

2021. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!