Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban 20 év körüli...

Elsősorban 20 év körüli fiúkhoz szólna a kérdésem, mégpedig az, hogy milyen számotokra egy ideális nő külsőleg? Mik azok amik elsőre megfognak titeket egy lányon? Ha képeket is mutatnátok azt is megköszönném!

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nincsen "univerzális", aza mindenkinek tetsző kinézet. Megfogni meg mindenki(t) más(t) fog meg;)

Mert egyébként ha mutatok itt egy képet, hogy nekem ki a szép, akkor mész a plasztikai sebészhez?:)

2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*azaz


De ha már újból elkezdtem írni:

Ne akarj hasonlítani senkire. Elcsépelt talán ez a mondat, de ha a józan ész határain belül vagy kinézetileg, akkor BIZTOSAN lesz valaki előbb utóbb, akinek te is tetszeni fogsz, és az érzés kölcsönös lesz. Hidd el, senki nem fog tudni neked tuti receptet adni, hogyan legyél mások számára vonzó, mert nincs ilyen.

2013. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Csak kíváncsi, ahogy én is;)
2013. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem igazán mindegy, hogy hogyan néz ki valaki, ha az összkép jó, én spec. imádom, ha egy lánynak szép fehér bőre van, színes(kék vagy zöld) szeme, van stílusa öltözködésben, az mindegy, hogy milyen, mellei ne legyenek túl nagyok, alakban meg ne legyen 120 kilós, de egy kis felesleg nem zavar, sőt.

Remélem segítettem! F/19

2013. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pontosan! :D
2013. máj. 16. 16:42
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

#4


A barna is szín... Meg a fekete is.

2013. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mármint hogy kíváncsi vagyok! :) és 19/f-nek köszönöm hogy normális választ adott! :D Ilyeneket várnék!
2013. máj. 16. 16:44
 8/17 anonim ***** válasza:

Eddig 2 csaj volt akiket idealizáltam, igaz ott más dolgok i közre játzottak de ami biztos - a saját "fajtámhoz" vonzódom - barna szemek és haj, meg átlagos vagy annál magasabb magasság. Így ennyi.


De sajnos el kell ismerni, hogy mindkét esetben más dolgok vezéreltek, nem a kinézet.

2013. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon csontvékony lányok tetszenek és a nagyon kövér szumó testalkatú lányok.
2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha cigus vagy akkor senkinek sem fogsz kelleni...
2013. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!