Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tizenévesen nem volt sikeres a nőknél, annak van még egy dobása huszonévesen felnőttebb fejjel mielőtt teljesen megkeseredik?

Figyelt kérdés

Pl olvasni a helyes kommunikációról (és alkalmazni amit olvasott), nyitottabbnak lenni és barátokat, ismerősőket találni, jobban adni a megjelenésre és higiéniára, elkezdeni jó pénzt fizető szakmát tanulni, edzőterembe járni. Ilyenekre gondolok, amik segíthetnek a jobb élethez és így közvetve a nőknél is.


Vagy akinek tizenévesen nem jött össze annak annyi volt? Hogy látod?


2021. jan. 5. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Persze, de még 30-40 évesen is változtathat az ember, főleg, ha az ember nem akar gyereket. Huszonévesen, ha picit le is vagy maradva az átlaghoz képest, az égvilágon semmiről nem maradtál le.
2021. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindennek, amit felsoroltál, szerintem csak akkor van értelme, kérdező, ha az illető a sikerhez vezető úton tapasztaltak közvetett hatása révén emberileg is fejlődik, átalakul. És ez utóbbi nem tanulható könyvből, vagy bármiféle másvalaki által megélt és utána közreadott tapasztalat révén.
2021. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem sok. Ha tizenévesen nem tudtál elég tapasztalatot összeszedni, akkor később egyre inkább rágörcsölsz, de ha nagyon tudsz önmagadon változtatni, akkor sikerülhet. Csak szerintem ez így elég kevés embernek szokott összejönni.
2021. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Teljes mértékben elhatározás kérdése, saját tapasztalatból tudom.
2021. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Altalanos iskola utan elmentem iparitanulonak (villanyszerelo). Ott csak az osztalyfonok volt no. Aztan leerettsegiztem levelezon melo mellett, ott sem talalkoztam nagyon nokkel. Aztan huszoneves koromban meg vegkepp. Azert volt par probalkozasom, friendzone lett a vege. Aztan 30 evesen meg kulfoldre mentem.


Szoval matekozd ki :)



36F incel

2021. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van meg 30+ evesen is, de keveseknek sikerul. 2 peldat is tudok irni a kornyezetmbol. Az egyik volt egy kis szuletesi rendellenessege (kulsoleg), emiatt komoly hatranyban volt a csajozasban. Nem is volt tul jartas benne, allandoan rohangalt a voros rozsakkal az eppen kiszemelthez. Aztan megis lett attores, az egyik, szinten a gyarban dolgozo, amugy igen mutatos lannyal jott ossze. Kicsit butacska volt, de az ismerosom sem a legelesebb kes volt a fiokban. Kivaloan passzoltak egymashoz. A masik egy volt kollegam. O vekony es alacsony volt. Annyira nem volt sikere a noknel, hogy meg a legjobb haverja is, akivel sulve fove egyutt voltak is lebuz*zta joparszor. Aztan o is egy eleg szep not vett el felesegul, mar csak a FB-on latom oket, igy megitelni nem tudom belsoleg milyen, de a volt kollega nem volt hulye, valamivel biztos le tudta venni a labarol. Kettejukben az volt a kozos, hogy egyreszt elfogadtak onmagukat, tudtak, hogy nekik nehezebb lesz a tarskereses. Nem rejtegettek a hibaikat, nem hazudtak rola. Nem utaltak a noket, sot! Nem akartak megvaltoztatni a tarsadalom mukodeset, nem kerestek kifogasokat, probalkoztak tovabb. Amikor belso ertekekrol beszelunk, veluk nem volt (hatalmas) gond.
2021. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Mindig hátrányból indul az ilyen!


30 ig van esély ha összeszedi magát a srác és tényleg jól tud kinézni. Pl aki kövér az ebből a gödörből már nem jön ki.

2021. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdést. Rengeteg közeli ismerősöm (lányok-fiúk egyaránt) 20 fölött kezdték el a randizást/párkapcsolatosdit, és egyáltalán nem lúzerekről van szó. Emlékszem, gimiben csomóan plátóian szerelmesek voltak valakibe, aki persze mindig valaki másba. Így persze hiába voltak tök normális fiúk/lányok, kevés valódi kapcsolat lett.

Ezenkívül tizenévesen még mindenki irtó gyerekes volt, úgyhogy a fiúk többsége nem nagyon mert kezdeményezni, a lányok meg sokszor azért utasítottak el fiúkat, mert tudatosan vagy tudatalatt érezték, hogy nem állnak készen egy kapcsolatra.

Persze nem azt mondom, hogy nem voltak bőven kapcsolatok tizenévesen, de egyáltalán nincs senki elkésve huszonévesen sem.

30 környékén mondjuk már valószínű, hogy valami lelki probléma vagy gátlás van a háttérben, mondjuk túlságosan visszahúzódó az illető, fejletlenek a kommunikációs/szociális képességei.

2021. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát, azért a huszonéves kor az 10 év! Ha addig nem jön össze, akkor utána már nehezen fog!
2021. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!