Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányoknál nem vagyok sikeres, fiúknál még lehetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bi, de érdekel elméletben, hogy így lehetne e valakim, vagy ugyanúgy egyedül maradnék.
2020. nov. 30. 17:13
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
Elméletben sem fogod megszeretni a seggbekukit.
2020. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a szexről van itt szó, hanem érdeklődésről, vagy teljes elutasításról. Lányoktól csák az utóbbit kaptam.
2020. nov. 30. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjjj!

És még csak délután van!

2020. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De egy elkeseredett idióta vagy 😅
2020. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Könnyű nektek ítélkezni olyan felett, akinek soha senkije nem volt.
2020. nov. 30. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ítélkezés! Miért nem volt csajod eddig? Hogy nézel ki? Ha pl kövér vagy akkor kezdj el edzeni. Tenni kell azért ha eredményt akarsz.
2020. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, adok magamra. Pénzem is van, sok márkás ruha, cipő. Kéthetente fodrász. Szép óra, táska, szemüveg. Fekvenyomásban 70 kgnál tartottam, mielőtt bezártak volna a termek. Bicepszem is van. Autóm nincs, de gyűjtök rá, jogsim már megvan.
2020. nov. 30. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
ideje lenne akkor lelkileg is rendbe tenned magad.. nem a drága órádon múlik hogy lesz e bnőd, vagy sem.
2020. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg külső szemlélőként tekinteni a kapcsolataidra és megállapítani, hogy min csúszhattak el. És ne csak a másikra mutogass, hanem a saját hibáidra próbálj reflektálni.
2020. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan képes lennél búzát játszani, mert csaj nem jön össze?

Szerintem meg is válaszoltad magadnak, hogy miért nem.

Mert idióta vagy.

Ez rohadtul nem így működik, hogy "csajnak nem kellek majd férinek fogok akkor"....

2020. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!