Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon a tükrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a tükrös selfie miért "gáz"?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb elég igénytelen. Én igényes tükrös selfit nem láttam még.


Meg ezen felül is, van előlapi kamera, meg időzítő, vagy valaki csinál rólad pár képet.


Eddig a társkeresős fenyképen 90%a amit láttam IGENYTELEN.

2021. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Meg ezen felül is, van előlapi kamera, meg időzítő, vagy valaki csinál rólad pár képet."


A van előlapi kamera részéhez annyit, hogy ha nincs 1-1.5m-es karod akkor szépen torzítja majd az arcodat az optika. Az időzítő/valaki más majd csinál képet helyett meg már egyszerűbb ha beállsz a - tiszta! - tükör elé megfelelő távolságban, és csinálsz egy pár jó képet.

2021. jan. 5. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Én voltam a másik tükrös selfie-s kérdés kiírója. Látom lett folytatása. :D Alapból azért kérdeztem gáz-e, mert rólam van, amin szerintem jól nézek ki, de közben meg hülyén érzem magam, hogy magamat fotózom a tükörben.

Írják az előlapi kamerát, de nekem nincs olyan hosszú kezem, hogy sok beleférjen a képbe rólam. :D

Időzítőnél meg baromi sok idő mire készül egy jó kép, hiszen nem látod mi készül, plusz le kell tenni valami fix helyre, ami szintén macerás lehet.

2021. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Láttam a kérdést, én kérdeztem, hogy miért gáz. :D


Lehet jó tükrös szelfit csinálni, én ha szelfit csinálok akkor úgy csinálom, mert akkor legalább nem torzítja az arcomat az optika. Arra meg nyilván oda kell figyelni, hogy tiszta legyen a tükör, de kb ennyi.

2021. jan. 5. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Igényes: [link]


Igénytelen: [link]


Innen mindegy: [link]

2021. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt igénytelen, másrészt erősen torzit. Ha jó képet akarsz magadról, igazi kamerával készíttetsz.
2021. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Egyrészt igénytelen, másrészt erősen torzit."


Jó pozícióban kell tartani a kamerát és akkor alig torzít, a kézben tartott előlapi kamerás szelfit meg bármikor rommá veri.

2021. jan. 5. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert ilyen igénytelen sufnijellegű. Most képzeld el, hogy egy esküvőn a pár beáll egy tükör elé, csinálnak egy képet és az megy ki a rokonoknak. Nyilván ez egy túlzó példa, de a tükrös képeknek az az üzenete, hogy "jóvan minden mindegy, csak legyen rólam egy kép". Arcközeli fotónál a kép nagyrészét elfoglalja egy telefon. Egy olyan elem van a fotón, aminek amúgy semmi jelentősége, nem ad hozzá a képhez, inkább csak elvesz. Ennél egy jó szelfi, vagy egy más által készített kép ezerszer jobb. Maximum akkor tudom elfogadni a tükrös szelfit, ha kifejezetten outfiteket fotóznak, és minden mindegy, mert csak a ruhát akarják megmutatni. Ha nem ennyi a célod, akkor keríts valakit aki lefotóz, vagy állítsd be az időzítőt, vagy szelfizz.
2021. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a tükörszelfi azt seugallja hogy az adott ember nem jár programokra ahol fénykép készülhetne róla, nincsenek barátai aki lefotóznák, nem megy el legalább egy érdekes helyre hogy szelfizzen egyedül stb. Oké rólam is elég gáz spontán képek készültek gyakran, ha elutazok akkor a látványosságokat fotózom és nem magam de ne legyen már ennyire igénytelen az ember. Max akkor megy el 1 db tükörszelfi ha meg akarja mutatni az alakját és más képeken nem látszik.
2021. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert olyan, mintha nem ismerné még a telefonját sem, hogy van előlapi kamerája, de virítson a tükörben az almás logó, mert attól menőnek képzeli magát. (ha valaki azzal érvel , hogy az torz képet ad, az külön vicces mert nem csak azt sugallja, hogy nincs 2ezer forintja selfiebotra, de azt is, hogy nincsen szociális élete, egyetlen haverja, akit megkérhetne, hogy csináljon egy képet)
2021. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!