Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az a "trend" 21-től...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az a "trend" 21-től akár 50 éves korig lévő társkeresők közt, hogy a szaporodószerv selfie és masztivideó alap az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Online ismerkedésnél is ezt tapasztaltam és ismerősök is ezt erősítik meg, hogy ez most nagy divat. Ha nem állok be a sorba egyedül maradok? Mert ha én nem, akkor sok másik nő ezt gondolkodás nelkül megteszi?


...ez nagyon gáz ha ez már szinte elvárás


2019. jún. 13. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
sose érdekelt a divat
2019. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
igy van,más nő megteszi helyetted,gáz vagy nem ilyen ez a 21.század...
2019. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Soha egy nőtől sem kaptam hasonlót és én sem küldtem senkinek. (32/F)
2019. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Divat?!"Aki a csorda után megy,annak csak szaros fű jut."Akinek ez az elvárása,azzal aligha járnál jól.
2019. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem , ha mutatsz jó pár száz ezret vagy több száz eurot a kamba, akkor kapsz nemi szerveket, amúgy meg esélytelen.
2019. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én még úgy tanultam, hogy szaporODÓszerve a növényeknek van, az állatoknak és az embereknek pedig szaporÍTÓszerve.
2019. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy olyan sok nő tenné meg. Max nagyon az alja ribik.
2019. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te tök hülye vagy...
2019. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az exem telefonja ilyen videókkal képekkel volt tele, munkatársairól, ismerőseiről és 18-40 éves közti nőkről akik nem "hivatásosak" és neki készítették, holott 2 gyerekes apukáról van szó és mind tudott rólunk, nem hinném hogy hülyeségről beszélek, mellesleg privátban is kaptam erre a kérdésre üzenetet, megerősítésként, hogy sok ilyen van...


másrészt távkapcsolat kialakulásakor (más ország, más kontinenes) sem hinném, hogy ez kikerülehető lenne, mert az ember kíváncsi...


ha még nem találkoztatok ezzel, hamarosan biztosan fogtok, mert ez egy létező probléma szerintem, kb 4 éve indult útjàra, ez nem új, sok ilyen ember van akik küldi és ilyan is aki erre vevő, és nyílván a kérdés arra vonatkozna kinek mi a tapasztalata, mert nem hinném hogy csak papok szűzek és apácák vannak itt ;D

2019. jún. 14. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!