Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így bizalmam?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy mintha megfordultak volna a nemi szerepek bizonyos téren. Régen úgy mindenki egyetértett azzal, hogy egy csomó férfi csak a farka után megy és a nőknek a szerelem kell, meg egy normális kapcsolat. Ehhez képest, most teljesen mást látni.


Na, pont én is így jártam. 4 évig voltam a lánnyal. Rendben, párkapcsolat volt, viszont mindenben segítettem neki és állítása szerint nagyon imádott. Aztán, bumm, 2-3 hét alatt lecserélt másra. Csak úgy. Elmúlt a szerelem, ennyi. És jöttek a szokásos szövegek, hogy én mennyire jó vagyok, túl jó, jobbat érdemlek és ilyesmik. 4 év után kellett 3 hét, hogy kitöröljön az életéből teljesen és még le is tiltott.


Egy baráti társaságomban ugye ez is szóba került, ment a vigasztalás. Egy illető feldobta, hogy az azt követő talira mindenki szedje össze, hogy akiket jobban ismer, ott milyen helyzetek voltak. Mindenki azt várta, hogy pár húzósabb sztori lesz a nőkről, a pasikról meg a szokásos szint. Aztán, jött is a meglepetés: Pár negatív sztori lett csak pasikról, de rengeteg nőkről. És ledöbbentek, még a társaságban lévő nők is ezen.


Én meg, miközben pislogtam, az amúgy is összerogyott bizalmam teljesen elvesztettem. Gyakorlatilag, felépíthetek egy nő mellét egy életet és ő bármikor, fél perc alatt leléphet, mert lesz rá kereslet. Eddig, legalább ott volt, hogy biztos sok kivétel van, de már az is a múlté. Így, hogy tudjak bízni a másikban?



2021. jan. 5. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy hogy jobbat érdemelsz, ez a leg gyávább szakítási szöveg. Egy kérdésem is volt ilyen. Hogy szerintetek is ez a leg gyávább szakítási szöveg? És egyet értettek. Lefordítom. Én is szeretlek téged te is engem, de ez nem számít, mert te nem bírod felelősség teljesen el dönteni kivel akarsz lenni, én jobban tudom nálad hogy jobbat érdemelsz még is te vagy a jobb aki nem tud semmit. Ne is foglalkozz vele, mert akkor nem fogsz találni senkit. Először szerintem egy laza kötetlen kapcsolat kéne neked.
2021. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők férfit keresnek, nem papucsokat. Persze vannak kivetelek. Ő nem tartozott közéjük.
2021. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xard le és legyen ez tanulság, hogy nem szabad ezeket komolyan venni.
2021. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amíg fiatal és kapós, addig te kockáztatsz, amikor már öreg, sokat feláldoz a gyerekekért, akkor a nő kockáztat többet. teljesen igazságos az élet.
2021. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, ezt a szöveget én is nagyon gáznak érzem. Főleg, hogy konkrétan áradozott, hogy én mennyivel jobbat érdemlek és mennyire jó vagyok. Teljesen normálisan mondtam, hogy nem, ezt ne erőltesse, ha meg így gondolja, akkor álljon hozzám korrektül és őszintén mondja el a dolgokat.

Hát, nem tette. Hazudott még egy ideig. Így aztán, nagyon hiteles volt, hogy milyen jó vagyok. Inkább még rosszabbnak éreztem magam.


Nem tudom, hogy mi kéne nekem. Az a baj, hogy szexhez sincs kedvem mással. Senkivel. Próbáltam évekkel ezelőtt a tindert, de nem volt sikerem. Egyszerűen túl átlagosan nézek ki.


2-es: Az egész kapcsolat során folyamatosan azt tolta, hogy mennyire férfias vagyok. Papucsnak soha, senki sem tartott. Ha az lenne, legalább érteném az okot.


3-as: Efelé hajlok sajnos. Csak furcsa lesz az életem, normális kapcsolat nélkül.


4-es: Ezt így nem igazán értem.

2021. jan. 5. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg sok a komolytalan nő, mondom ezt nőként. A legjobb, amit tehetsz, hogy fejleszted az ember ismeretedet, éled az életed, és egyszer belefutsz olyanba, aki komolyan gondolja, mert szerencsére vannak olyanok is.

Páromnak előttem nem volt sok sikere a nőknél, aztán véletlen egymásba botlottunk, ennek pedig már 5 éve. Végtelenül tisztelem, szeretem, mindent megad nekem, és én is igyekszem neki. Nekem mondhatjuk, hogy volt sikerem férfiaknál, de legalább annyira nem is. Nem egyszer csaltak meg, vagy dobtak ki kamu szövegekkel. De én akkor is tartós kapcsolatot akartam, és sikerült is. Jobban szerettem volna, ha hamarabb sikerül, de összességében szerencsésnek érzem magam, hogy párom lett az, aki. Ismerősi körömben pedig vegyesen vannak mindkét nemnél minden szándékkal.

Szóval nem halt ki semmi szerencsére, csak kell egy picike mázli, amit te is tudsz befolyásolni annyival, hogy ismerkedsz új emberekkel, bővíted köreidet.

2021. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. :)
2021. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!