Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok újra bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok újra bízni a párotokban, ha egyszer már elvette a bizalmat? (legyen az megcsalás, vagy flört)

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy és nem is akarnék. Az ilyen cselekedetek nálam zéró toleranciás elbánásban részesülnek: azonnal szakítás. Aki egyszer megtette, megteszi máskor is, a bizalom meg onnantól elveszett. Ennél többre tartom magam.
2019. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Minek olyan emberben bízni, aki már egyszer megcsalt?

Minek együtt lenni ilyen emberrel?

2019. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, még húztuk egy darabig, de a mai napig bánom, hogy egyáltalán próbálkoztunk ezután. Időt vett el az életemből, amit soha többé nem fogok visszakapni, nagy hiba volt, hogy egy ilyenre pazaroltam.
2019. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Amit én flörtnek tartok (verbális csipkelődés, egy-egy bók, ilyesmi), az nem jár számomra bizalomvesztéssel, mert simán belefér. Megcsalás vagy tényleges bizalomvesztés esetén viszont soha semmilyen körülmények között nem tud nálam helyreállni a bizalom, akármi történik, sose lesz újra 100%. Pont ezért nálam a bizalomvesztés minden esetben a kapcsolat végét jelenti. Ha a legfontosabb alapkő hiányzik a kapcsolatból, akkor nem vagyok hajlandó kattogni, szenvedni és kb. feláldozni magam a szerelem oltárán, inkább félreteszem az érzelmeim és az eszemre hallgatok. Sose bántam még ezt meg.
2019. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos a megcsalás, ha egyszer megtörténik csak idő kérdése és valószínű újra megtörténik.
2019. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha megcsalt, semmi sem tudja visszaállítani a bizalmamat...
2019. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
58%

Nalam a huseg vaksaggal is jar, valahogy igy vagyok programozva. Ugyanez az elvarasom is. Igen, van, hogy meg ennek ellenere is valaki atut a vasfalon, amit magam kore emelek, de eszemben sincs senkivel kikezdeni egy parkapcsolatban. Nalam ez voros vonal. Aki atlepi, az mehet amerre lat.


42F

2019. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Utolso en is ilyen vagyok...

Neha ugy erzem vmi nincs velem rendben

Kapcsolatban èszre sem veszek màs férfit

egyszerüen nem érdekelnek,ha Brad Pitt setalna el az orrom elött öt sem venném észre😊

2019. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha egyszer màr lerombolta a bizalmamat, azt SOHA többet nem nyerheti vissza, ezért rég nem a pàrom az aki ilyet tett velem. Nem vagyok se jótékonysàgi intézmény, se balek, se igénytelen. Nàlam csak egy esély van. Ha azzal nem él, akkor így jàrt. 33/N
2019. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!