Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasi akivel ismerkedek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi akivel ismerkedek a neten aztmondta velem álmodott ahogy csókolóztunk, mennyire hihető a története? Azonban videó chatelni nem úgy tűnik mintha akarna velem, akkor most mit jelent a helyzet?!

Figyelt kérdés
Ha annyira látni szeretné miért nem videó chatel velem? Szórakozik?

2021. jan. 6. 20:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ha annyira látni szeretne* engem, miért nem videó chatel velem? Szerintetek kamuzik?

Furcsa hogy nem hozza szóba a videó chatet...

2021. jan. 6. 20:57
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak egy teszt volt, hogy akarsz-e vele csókolózni. Mert ha lelkesen reagálsz hogy 'igen, uhh juhé, szexin hangzik' akkor felajánlja, hogy találkozhattok egyet csókolózni. És ha már ott vagytok és csókolóztok, talán szerzel neki egy orgazmust is.


Pasi logika. Minden cselekedete a motiváció egy lehetséges orgazmus.

2021. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle hogy ez most valami vicc, vagy komoly?

És határozottan állította hogy komoly, velem álmodott ahogy csókolózunk, nem viccel és jól érezte magát állítólag az álmában.

2021. jan. 6. 21:03
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Én utálom a videó chatet. Bármikor találkozok valakivel személyesen, de a videó chattől falnak megyek.
2021. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 omba ***** válasza:
18%
Ócska kamu szöveg. Az álmok nem ilyen direktek, veszélyes is volna, mert akkor a nőért való küzdelem helyett elég volna sokat aludni,hátha meg is dugod.
2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazán "hasznos" válaszok...
2021. jan. 6. 22:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Válaszoltam privátban.
2021. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 7. 01:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Élőben nem is találkoztatok (úgy veszem ki kérdésből), maximum egy, rólad kialakított fantáziaképpel csókolózott.
2021. jan. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

miért ne álmodhatna? én is álmodtam már így.


Ne szórakozzatok már videó chat en, élőben találkozzatok, most is lehet biztonságos keretek között valakivel összefutni.

2021. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!