Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy férfi azt mondja, nagyon nagyon tetszem neki,túlságosan, de nem akar belém bonyolodni ezért inkább kerülni fog és levegőnek nézni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindketten szinglik vagyunk, ő egy picivel idősebb, én 30 ő 40 körül. Van egy gyereke de elvalt, nem ő neveli,ed roma származású,de nem a putris, sima normális életvitelű. Olyan sokat nem is beszéltünk eddig. Aztán egyszercsak ezt mondta. Mi baja van?
2021. jan. 9. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
azt vrja hogy te fuss utána. még erre is lusták a mai pasik, kihazsnálják a nők szeretetéhségét. Ha most elkezdesz futni utána, sosem fog a tenyerén hordozni, ha egy hétig nem ír, akkor is arra fogja fogni, hogy de hát ő nem mer, mert te olyan jó nő vagy, közbe meg éli világát. Nem számítanak a szavak, csakis a tettek. Ha tetszik neked, akkor mondd meg te is és tedd hozzá, hogy kár, hogy nem akarsz belém bonyolódni, majd keresek mást, aki igen. bye.
2021. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy válás után lehet, hogy nekem se lenne sok kedvem egy újabb kapcsolathoz, és ez teljesen érthető is. Nem kell túlgondolni, szimplán nem akar most kapcsolatot és kész. Nem kell túlgondolni, mint az egyes...


28f

2021. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi baja, de elég szánalmas kifogás. Tudtára adtam, hogy ő ős bejön nekem, aztán ez lett a reakciója. Inkább nem is foglalkozom vele tovább,csak azért zavar egy kicsit a dolog.
2021. jan. 9. 12:19
 4/5 A kérdező kommentje:

2es, nem most vált el, hanem már több éve.

És elég lett volna ha annyit mond, hogy bocsi nem vagy az esetem vagy vmi,vagy hogy nem akarok semmit tőled. Nem másztam rá vagy ilyenek,kicsit flörtöltünk, beszéltünk párszor előben csak. Nem kell azért levegőnek nézni.

2021. jan. 9. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, amiért ti ilyeneket mondtok hogy "te jobbat érdemelsz" egy megcsalás után. Nem akar tőled semmit, ennyi.
2021. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!