Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még esélyem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem normális párkapcsolatra? (28/f)

Figyelt kérdés

Mielőtt kiírnám a kérdést le szeretném szögezni, hogy ezt nem önsajnáltatásból írom ki. Kétségbe vagyok esve, segítségre van szükségem, de a barátaimat és a családomat nem akarom ezzel terhelni (amúgy se tudnának segíteni). így ha csak annyit tudsz ideböfögni hogy ne sajnáltasd magad, másnak rosszabb, akkor inkább le se írd. A kérdés nem lesz rövid, előre is köszönöm ha elolvasod és válaszolsz.


28 éves férfi vagyok és még nem volt párkapcsolatom, így szűz vagyok még. Semmi tapasztalatom sincs ismerkedés terén. Mivel a baráti köröm nagyon szűk, így esélytelen, hogy új emberekkel ismerkedjek meg, más körökbe meg nem igazán tudok bekerülni, mert nem érdeklem az embereket valamiért, ha beszélgetni akarok, mindig én kezdeményezek, hozzám sose jönnek oda, hogy helló, hogy vagy, lenne-e kedved eljönni ide-oda. Így hát a netes ismerkedés maradt ami talán mégrosszabb, de mégis esélyesebb. Tudom jól, hogy nem vagyok ronda, tisztába vagyok azzal, hogy nézek ki, így nem a külsőmmel van a gond. Barátaim szerint humoros, jó természetű, türelmes, megértő és kreatív ember vagyok. A gond azzal van hogyha sikerül is megismerkednem valakivel, nem tudom fenntartani az érdeklődést, egy idő után egszerűen lelépnek, vagy nem írnak rám többet. Ha el is jutok odáig, hogy találkozunk, utánna már többet nem fogunk. Volt aki azt mondta, hogy úgy érzi, hogy nem én vagyok az igazi, volt aki azt mondta, hogy olyan mintha az öccsével lett volna (idősebb voltam nála, viszont sokkal fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok). Próbálkoztam lassabb ismerkedéssel, próbálkoztam azzal is hogy 1-2 hét után találkozni szerettem volna az illetővel, de a vége mindig ugyan az lett, lelépek vagy találtak mást. A másik az, hogy a korom belieknek semmire sincs ideje, így rám végkép nem akarják pazarolni az idejüket. Próbálkoztam tanácsokkal amiket neten olvastam, magabiztosnak, bátrabbnak mutatom magamat, de ez sem segít. Úgy érzem kifutottam az időből és (bár nem vagyok idős) úgy érzem hogy senki nem akar egy tapasztalat nélküli vén emberrel megismerkedni. Mindenki azt mondja, hogy ne eröltessem, majd az életembe váratlanúl belép az igazi, de mégis csodálkoznak, hogy eddig nem volt még senkim. Már 10 éve erre vágyom, hogy legyen valakim aki azért szeret aki vagyok, támogat a céljaimban és támaszt nyújt nehezebb időkben és tudja, hogy rám is mindig számíthat ha segítség kell. Fogalmam sincs mit csinálok, rosszúl, de egyre fruszráltabb vagyok, próbálom elterelni a gondolataimat, de egyszerűen mindig előjön ez az érzés, még tudat alatt is (jelenleg ezért ébredtem fel 2-3 órával korábban, egy álom miatt és nem tudok visszaaludni). Mit csinálhatok rosszúl? Mit kéne megpróbálnom ahhoz, hogy sikerüljön elérnem, hogy valaki belém szeressen?


2021. jan. 7. 08:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

Azt te csak hiszed, hogy nem vagy ronda.

Jóképű gyerek lennél, teljesen másképp viszonyulnának hozzád a nők.

2021. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elhiheted, vannak nállam sokkal rondább emberek, akik sikeresek a nőknél(nem gazdagok). Szóval ez nem jött össze.
2021. jan. 7. 08:18
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Egy pszichológushoz mindenképpen érdemes lenne elmenned. A párkeresésben nem valószínű, hogy segíteni fog, de esetleg a helyzet elfogadásában és a szorongás feloldásában segíthet.
2021. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem jött össze?

Neked nem jött össze.

Hány csaj kezdményezett nálad az elmúlt egy évben?

Gondolom egy sem.

Na látod.


"A korom beleieknek semmire sincs ideje" - rád nincs.

2021. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3-as nem akarok pszichológushoz menni, hogy aztán gyógyszereket írjon ki nekem.


4-es miért kéne nekik kezdeményezni? Ezt a férfi szokta csinálni és ezt el is várják.

2021. jan. 7. 08:34
 6/21 anonim válasza:
42%

Manapság ha:


-Nem vagy gazdag

-Nem vagy jóképű


ALAPBÓL ESÉLYED SINCS A LÁNYOKNÁL.

2021. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném,hogy kifutottál az időből, manapság eléggé kitolódott a komoly párkapcsolat/házasság/együttélés/gyerekvállalás.

Az viszont gond,hogy még egy kapcsolatod se volt, ezért ahogy halad az idő egyre csökken az önbizalmad.

Az is tény,hogy pont az a korosztály vagy akik átlagban párkapcsolatban állnak, még nem válnak, ezért kevesebb a potenciális lehetőség az ismerkedésre.Sőt, magára a társaságra, baráti körre is.


Nehéz bármit is tanácsolni, de nem kellene ennyire rágörcsölnöd. Próbálj arra gondolni,hogy miért is ne lenne időd még a családalapításhoz, semmiről nem vagy elkésve.

A kommunikációdon kellene változtatni mert ahogy írod valami miatt az fut ki egy idő után.Viszont az nem kérdés,hogy ne változtass gyökeresen magadon, ne akarj másnak látszani mint amilyen vagy, mert nem sikerül, és nem eredményes, főleg hosszabb idő után.

Ha van valami hobbid, érdeklődési köröd, én erre tapadnék rá.

Keress olyan csoportot akár itt, akár a facén, ahol azonos érdeklődésűekkel ismerkedhetsz. Ott jobban találsz témát, könnyebben megy a beszélgetés, majd közös program.

2021. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Valaminek lenni kell, mert nem normális, hogy ennyi idősen semmilyen tapasztalattal nem rendelkezel. Ismerek sokféle embert, van aki nem helyes, van aki még bunkó is, sőt van aki igénytelen mégis volt már tapasztalatuk. A lehetséges felmerülő problémák a következők lehetnek szerintem:

-Nem vagy jóképű

-Nem vagy jó beszélgetőpartner

-Unalmas vagy (nincsenek barátaid, nem történik veled semmi érdekes)

-Rossz a dumád(idegesítő stb.)

-Túlsúlyos vagy

-Elviselhetetlen a személyiséged (kritikus, féltékeny, hisztérikus stb. vonásod van ami taszító)

-Nem jól kategorizálod be magad, így nem azoknál próbálkozol akik a "szintednek" megfelelőek lennének (pl. van egy ismerősöm aki csúnyácska, visszahúzódó és unalmas de a fitness modellek tetszenek neki... amíg nem látja be, hogy nem metszi egymást amit nyújtani tud és amit elvár addig csalódásra van ítélve)

-Igénytelenség (zsíros haj; koszos, világvégéig növő körmök; testszag) Ugyan ez az ismerősöm szegény elég büdi de ő vagy nem érzi vagy nem érdekli, viszont dezodort sem hajlandó használni... azért erre nehezen ugrana bárki a karjába...

A legfontosabb, hogy belásd mit tudsz nyújtani és ehhez mérten keress, ahogy írtam a "szintnek" megfelelő nőt. Ismerek olyat aki csúnya, büdös, igénytelen, gusztustalan, degradáló a nőkkel, mégis vannak női... de ők is igénytelenek, csúnyák, fogatlanok stb. Ő belátta, hogy neki ez a szintje és meg is elégedett vele, nem változtat magán, a külsején, nincs igénye.

Így hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Előző, viszont az is lehet,hogy nem mozog olyan közegben ahol ismerkedhetne.Ezt számtalan fiatalnál látom. Pl. gondolj bele: középiskolás években még van akinek nincs kapcsolata, a fiúk később érnek alapon. Jön a fősuli (akinek jön), és ha nem koleszos, nem fiús-lányos szakra jár,kevés az esély az ismerkedésre. Aztán jön a munkahely, ahol megint lehet hogy nincs hasonló korú szabad lány, a baráti társaság meg már kezd kikopni, akinek párkapcsolata van nem ér rá, elvándorolnak, akinek nincs párkapcsolata pedig zárkózottabbá válik.

Ahogy halad a kor már megfontoltabb mindenki, más levárásokkal mint 15-18 évesen.

Vannak ilyen ismerőseim, semmi baj nincs velük, csak nem társaság központjai és nem képesek utcán/bárhol ismerkedni.

2021. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Megértem a kérdező kétségbeesését hiszen én is némileg hasonló helyzetbe vagyok, és pont egyidősek is.

Viszont semmi értelme itt választ várni erre, még akkor sem tud segíteni itt senki ha tényleg jószándékkal válaszol.

A gyks társkeresés meg szerintem nem működik (kipróbáltam én is), ha máshol nem ittsem fog, csak legalább itt lehet találni olyat aki visszaír. Ez fellelkesíti az embert, de a vége ugyanaz.

2021. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!