Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 1 gyerekes anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 1 gyerekes anyukák,hogyan látjátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerül egy új kapcsolat kialakítása?

2021. jan. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
off vagy mégsem, nekem pasiként egyre inkább bejönnek,bizonyos feltételekkel, legfőbb a gyerek apja normális legyen, vagy ne is legyen ( nem csak özvegyekre gondolok,inkább ne érdekelje a gyereke,külföldön éljen) Sajnos láttam már olyat, hogy ha vele nem akkor senkivel sem-alapon mindig balhézott az új pasik miatt.
2021. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A válásom után nem akartam ismerkedni, Élveztem az életet, rengeteg programra jártunk a gyerekemmel. Egyre többször találkoztunk a lányom egy barátnőjével és az apukájával. Ő is elvált volt, mikor nála voltak a gyerekek, eljártunk együtt játszótérre, programokra. Később már gyerekek nélkül is találkozgattunk. 10 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok.
2021. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy, mert nekem ismerkedni sincs lehetőségem. Egyszerűen nincs hol. A tárkeresőket inkább hagyjuk... Aki viszont erre is alkalmas közegben tölti a napjait, annak szerintem nem ennyire reménytelen.
2021. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, mert a hangulatom, életem a gyerekemre is hatással van, így nehezebben kockáztatok és igyekszem biztosra menni, csak nagyon stabilnak látszó férfiakkal ismerkedek és csak olyanért hagyom ott a gyereket(randikra), aki igazán szimpatikus, nincs "elvesztegetni való időm"


Mással nincs problémám, jelentkezők vannak, nem jobbak és nem is rosszabbak, mint gyerek előtt, ugyanúgy teljesen "vegyes" a felhozatal és rettenetesen sok a férfi, csak ugye velem van a baj.. A gyerek növeli az elvárásokat.

2021. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Én bevállalós voltam minap. Nyáron voltunk egy lagziban, én még a férjemmel, egy férfi meg egy ismerős csajjal volt.

Ősszel elhagytam a férjemet összetett problémák után.

Elkezdtem ismerkedni itt, de katasztróva volt.

A srác szimpi volt az emlékezetemben, rákerestem fészen. Csomó közös hobbi...

Helyes is...

Írtam neki. Két tök jó randin vagyunk túl.

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nagy valószínűséggel 10ből 9 független pasi tuti felvenné velem a fonalat. Még a házasok is, de az nem pálya. Nem vagyok extra szépség, de még számomra is érthetetlen kisugázásom van.

Mintha az elmúlt sok-sok év összegyűjtötte volna a párom számára észrevétlen jó tulajdonságaimat es kiült volna az arcomra.

Szóval most irtó könnyű ismerkednem.

2021. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
En két éve váltam el. Azóta nfm volt kapcsolatom. Ebben az időszakban elég nehéz ismerkedni, szórakozni se lehet eljárni,beülni sem lehet sehova, hideg is van. Hátha tavasszal jobb lesz a helyzet, és akár kirándulás alkalmával vagy játszótéren biztos lehet majd ismerkedni. Társkereső oldalon nem vagyok fent. Bár jelentkező nekem is lenne, de mindegyik házas.
2021. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!