Fekete pasikkal hol lehet találkozni kimondottan ismerkedés szempontból?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Bp-re, es latom hogy sok a fekete. Nekem nagyon tetszenek, szeretnék ismerkedni velük. Melyik klubokban/barokban legnagyobb a multikulti arány?

2024. ápr. 30. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hogy hova futnak be a wolt futárok.
2024. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában nagyobb eséllyel tudsz ismerkedni.
2024. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Budapest-Bamako rally.
2024. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a buli negyedbe és tuti találsz
2024. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Egyetemen. Orvosi karon, egyetemi szakesten.
2024. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Az Instantban rengeteg a néger csávó.
2024. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Indiaisan fekete is elég? Akkor bármelyik vidéki kistelepülésen van pár utca, ahol bőséges a választék.


www.youtube.com/watch?v=07aZUiikzeg&t=3661s

2024. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Kazánházakban, szénbányákban, kéménykotrókkal munkaközben.

A focimeccseken a pályán szaladgálókkal nagyon vigyázz, mert nem tudhatod, hogy honnan származhatnak.

2024. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
BP nagyon klubbjaiban a het minden napjan
2024. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pesten bármelyik szòrakozòhelyen megtalálod őkez
2024. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hogyan működik a világ ilyen szempontból?

Egyszerűen nem értem. Tudjátok sokan olyan rosszul bánnak a párjukkal és ott vágják át egymást ahol tudják, érdekes nekik könnyebb társat találni. Sokan vannak akik tényleg kedvesek, segítőkészek, család centrikusak, két szóval nem bántanak senkit és ők meg egyedül...

Lányok, ha külsőleg nem vonz a másik lány, mennyi időt adtok még az ismerkedésre?

Számít ez egyáltalán, mármint abból a szempontból, hogy később sokadrangúvá válik, felülírja az összkép a fizikai megjelenést?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!