Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a húszas évei végén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a húszas évei végén, a férfiaknak a harmincas évei végén érdemes "eladni magukat" a társkeresési piacon? Azaz megállapodni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból mondom, hogy a nők 30 éves koruk körül óriási változáson mennek keresztül, elveszítik a női vonzerejüket és elkezdenek lefele csúszni a lejtőn, pár év múlva teljen piac képtelenné válva a fiatalabb nőkhöz képest, és semmi esély jó pasit szerezni komoly kapcsolatra akkor már.

Míg egy férfi az pont 30 éves kora fölött kezd el sármosodni, legtöbben akkor lesznek már rendben anyagilag is. Persze mindenben van kivétel, de egy férfi az 40 éves kora körül kezd el csak csúnyulni külsőre is. Persze ha olyan alkat mint George Clooney, Harrison Ford, Robert de Niro, stb. akkor ez még csak még sármosabbá teszi, de az átlag magyar pasi az már azért csúnyul 40 után.

A lényeg, hogy mindenki még "magas áron" szeretné értékesíteni magát, azaz magához képest mindenki a legjobb társra vágyik. Épp ezért a férfiaknak inkább még 10 évet várniuk kell amikor a korukbeli nők már házasodnak meg babáznak? Az ő idejük, értékük később jön meg?



2021. jan. 9. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
De egy fiatal lány miért jöjjön össze egy 38 éves pasival, mikor az 2 év múlva megcsúnyul? Nem jobb összejönni egy 28 évessel, és akkor még legalább 12 évig van jó pasid.
2021. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű az elméleted, de én inkább nem várnék ilyen sokáig, a harmicas éveimben nem akarok még társkereséssel bohóckodni, addigra én már rég meg akarok állapodni, házasodni, és addigra jó lenne, ha már gyerekeim is lennének, nem akarom, hogy amikor viszem őket az oviba, a nagyapjuknak nézzenek.
2021. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel vársz 37-38 éves korodig. Akkor lesz egy kapcsolatod. Ez tart mondjuk 3-4 évig, aztán kiderül, hogy nem működik. Ott állsz 41-42 évesen, újra társat keresve, és azt látod, hogy a nők 80%-ának már van gyereke. Ha ez téged nem zavar, akkor várjál addig.
2021. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan 50 felé közelítő nőt, akit előbb d**nék meg, mint sok huszon évest, szóval ez baromság amit írsz.

Sok férfi 50 évesen is jól néz ki, míg vannak akik 25 évesen is extrém szarul.

A kor nem sok mindent befolyásol e téren.

Attól függ kinek milyenek a genetikai adottságai, az igény szintje (saját amgára és a környezetére), az anyagi lehetőségi, a stílusa, az életfelfogása.

2021. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert ez így működik bármelyik nemnél, hogy gondol egyet, leakaszt valakit a szögről, és gyorsan összeházasodnak.

Ezt mindenki akkor lépi meg, mikor megtalálja a (szerinte) megfelelő társat. Aki szerencsés, az fiatalon, más meg mondjuk csak 50 felett. Nem te döntesz az időpontról. Sőt, arról sem, hogy egyáltalán találkozolp-e megfelelő párral.

2021. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a tervem, hogy a harmincas éveim közepére lesz egy csomó pénzem, és a fiatal, helyes egyetemista selyemfiúkkal nyalatom magam szét minden hétvégén.
2021. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a legideálisabb a húszas években összejönni, mert akkor még mindkét fél rugalmasabb, nincsen annyi rogolyajuk, és könnyebben fogadják el a másik hülyeségeit. Könnyebb közös mederbe terelni a hosszabtavu célokat.

Egy harmincas évei végén járó férfinak már esetleg elszáll az esélye a sajat családra ha az a kapcsolat végül véget ér pár éven belül. És ahogy előttem is írtak, addigra minden korban passzoló nőnek lesz már gyereke (mástól)...

2021. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

"Nekem az a tervem, hogy a harmincas éveim közepére lesz egy csomó pénzem, és a fiatal, helyes egyetemista selyemfiúkkal nyalatom magam szét minden hétvégén."

Nekem is ez a tervem fiúként nőkkel. De neked miért kell hozzá pénz? A fiúknak nem fontos hogy legyen pénzed.

2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tervek....ja szép tervei mindenkinek vannak.


Mondjuk 30 éves kor körül végre találni valakit akivel szeretitek egymást és leélnétek együtt az életeteket, tervek....aki jól néz ki aki vonzó (akár nő akár férfi) tervek...venni egy szép lakást vagy házat...aki szeretne annál jöhet a baba is...tervek...boldogan élni...


Mindenki nagyon szeret tervezni, de egy szép jövő is ugyanúgy véget érhet 38 vagy 33 vagy 40 évesen is, sokan akkor szakítanak, válnak el, költöznek szét...


Szép is lenne ha meg lenne írva, hogy minden embernek mondjuk 35 éves korára mindene meglegyen amire vágyik...aztán csak élni keljen.


mint pl.: Én 27 éves koromig szeretnék szülni 2 gyereket...és ha nincs hozzá társad? akkor mi lesz , mesterségesen lesz? szeretnék 36 éves koromra egy barátnőt akivel leéljük az életünket ...és ha nem jön össze mert nem találtad meg?


de ez nem így működik....

2021. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
#9 senki nem is mondta, hogy így működik, de az embernek vannak vágyai, álmai, elképzelései, és törekszik rá, hogy úgy legyen, az, hogy végül másképp alakulnak a dolgok, persze, megesik, sőt... de attól még miért ne beszélhetne az ember tervekről? Inkább ne tervezzek? Ne legyenek vágyaim, vagy mire gondolsz?
2021. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!