Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vége lesz a korlátozásoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vége lesz a korlátozásoknak érdemes lenne incelfelvonulást szervezni?

Figyelt kérdés

Indokolatlanul bántanak minket és különböző népszerű tévhitek keringenek néhány radikális nagyhangú miatt, aki szintén beletartozik ebbe a kategóriába.


Ahogy az LMBTQ emberek vagy a fogyatékkal élők, mi is demokratikus keretek között rendet tehetnénk a fejekben és láthatná mindenki, hogy teljesen normális, rendezett külsejű, átlagos srácok vagyunk, nem vagyunk agresszívek, furák, elhízottak vagy ápolatlanok.


És talán ha előbújnánk, akkor felesleges vita is kevesebb lenne, mert látnánk, hogy van közöttünk csúnya, szép, gazdag, szegény, alacsony, magas, diplomás, szakmunkás, falusi, fővárosi, fiatal, idős, jól öltözött, stílustalan, csendes, nagydumás, fehérbőrű, kreolbőrű, kopasz, dúshajú egy szóval mindenféle...


Az egyetlen, ami összeköt minket, hogy nem tart minket vonzónak senki az ellenkező nemből.



2021. jan. 10. 04:22
1 2 3
 1/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Jobb megoldás lenne ám egy olyan csoport, ahol incel férfiak és nők tudnának kötetlenül beszélgetni, ismerkedni. Szerintem.
2021. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem ismeritek még mindig az incel definícióját?

Incel nem a sikertelen pasi, hanem az, aki sikertelen ÉS nőgyűlölő.


És ne hasonlítsd már a melegeket ért gyűlöletet ahhoz, hogy a nők lenézik azokat a férfiakat, akik az egyedüllétre szexista fröcsögéssel, és követelőzéssel válaszolnak.

2021. jan. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#FoxtrotLidérc: Az aránytalan nemi eloszlás miatt nem lenne sok értelme.


És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a női incelek problémái nem ugyanazok, ugyanis náluk vagy az van, hogy tényleg nagyon előnytelen a külsejük, de az általában vagy extrém elhízás vagy valami súlyos genetikai betegség miatt van.


Viszont a többség az személyiségprobléma. Azon belül is masszív férfigyűlölet, előítélet a férfiak iránt, feljogosítottságérzés, hogy nekik jár(na) ez vagy az, illetve a realitásoktól teljesen elrugaszkodott téves valóságérzékelés, mint az evészavarosoknál a "kövér vagyok mindegy mennyit mutat a mérleg" itt is a "csúnya vagyok mindegy mennyi férfi akarna ismerkedni velem".

2021. jan. 10. 06:42
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Ó, szinte látom a transzparenseiteket:


Világ lúzerjei, egyesüljetek!

P***t, kenyeret!

Képtelen vagyok a személiségefjlődésre, ezért másokat hibáztatok! (Ezt a táblát több embernek kell vinnie persze. Vagy apróbb betűkkel kell írni. De akkor meg nem látszk. Na mindegy, még dolgozom a részleteken.)

Éretlen személyiségek, ide!


Csináljátok csak!

2021. jan. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne vard meg a korlatozas veget, hanem menjel holnap!!!
2021. jan. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%

Figyi, kérdező. Én nem értek annyira ehhez a témához, de ha kétszázból húsz ember problémája megoldódik, MÁR megérte. :))) A férfigyűlölet/nőgyűlölet is szerintem inkább abból fakad hogy az illetékesek nem mernek a komfortzónájukból kilépni, mert félnek az esetleges kudarcoktól. Gyanítom, hogy ha kilépnének a komfortzónájukból az érintettek - nemtől függetlenül - utána bátrabban nyitnának mások fele is. De ehhez mondom, meg kell tenni az első lépést.

Nem okoskodni akartam, meg nem kioktatni akartam senkit. Bocsi, ha így érződött. :)))

2021. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Juj, ezt az incel dolgot ne... Jártam(!!) Ilyen sráccal. Kb 22 éves koráig nem jött össze neki a nőzés. Előttem egy barátnője volt, rajtam meg leverte hogy nekem több barátom volt előtte. Követelte a szexet, és r*bancozott ha valamiért nemet mondtam. Ez egy rohadtul beteg dolog. Hiába volt neki két nő is az életében, nem tudott túllépni ezen az incel dolgon. Még mesélt is róla, milyen nagy igazságokat hirdetnek az incel mozgalmak. Nem tudta megbecsülni, hiába volt...

Úgy hogy előbb fejekben, lelkiekben rendbe tenni dolgokat, mert hiába lesz barátnőtök, ha beleviszitek ezt a mentalitást a párkapcsolatba.

2021. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Senki sem bántja az inceleket.
2021. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Az a probléma, hogy senki se tart vonzónak titeket.

Ez megoldódik attól, hogy le-föl vonulgattok a fővárosban? Nyilván nem.

Egy ilyen mozgalomnak akkor van értelme, ha meg tudtok valósítani egyértelmű célokat. De mi lenne ez a cél? Le tudod írni egy mondatban? Röviden, egyértelműen, és reálisan.

Ha nem, akkor semmi értelme az egésznek.

2021. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem sok szánalmasabb dolgot tudok, mint mikor egy férfi incelnek titulálja magát.
2021. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!