Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony szűz pasiként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony szűz pasiként érdemes lenne gyógymasszőrnek kitanulnom, hogy "horogra akadjon" esetleg majd egy nő?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm, mert vékony férfiatlan alkatom van és arra gondoltam, hogy kitanulok gyógymasszőrnek, mert vhol olvastam, hogy mindig van olyan vendég, aki annyira ellazul és felhevül a szenvedélytől, hogy képes ott helyben beindulni és azért arcra nem vagyok csúnya, hogy akár egy kiéhezett érett nő ne induljon be, aki akár fiatal érintetlen fiúkra vágyik. Mindig vannak fura alakok és egy ilyen helyen nagyobb az esély, hogy akár szűz pasival is elveszti az ember a fejét. A másik pedig, hogy a csajoknak mindig igénye lesz a kényeztetésre és ha nem is vagyok egy Hugh Jackman, azért biztosan lenne olyan bogaras lány, akinél a "kézimunkám" miatt vonzó lennék. Ne hurrogjatok le, mert ez az utolsó esélyem, hogy valaha is kapcsolatom legyen, mert már mindent megpróbáltam.

2020. dec. 25. 15:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Annyi meg annyi ilyen spirituális gyík palinak van érzéki barátnője, hogy nem hiszem el, hogy nekem ne lenne esélyem egy intimebb közegben sikerre jutni. Eleve ott a Schobert Norbi. Egy gyk-sok által elképzelt világban örökké szűz maradt volna.
2020. dec. 25. 15:32
 2/25 anonim ***** válasza:
21%
Igen
2020. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
92%
A sex miatt egy kariert kiépiteni hülyeség. Javits a kisugárzásodon és járj edzeni. Én is voltam már ilyen helyzetben. 20 évessen volt először barátnőm. Én is vékony voltam. Tanulj meg flörtölni, légy magabiztos és izmosodj meg egy kicsit. Ennyi elég egy lánynak.
2020. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha szexuálisan közeledsz egy pácienshez, úgy megütöd a bokád, mint annak a rendje.

Ha már mindenképpen ilyen irányba gondolkodsz, menj erotikus masszázst tanulni.

2020. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyógymasszőri tanfolyam alsó hangon 300e Ft. Egy prosti max 25e... Dönts belátásod szerint.


Arra azért felhívom a figyelmedet, hogy nem a fiatal topmodellek lesznek a vendégeid, hanem a szottyadt, ráncos nagymamák.


"mert már mindent megpróbáltam"


Nem, te max megpróbáltál 1, jó esetben 2 dolgot. Ami nem jött be, aztán könnyebb azt mondani, hogy "mindent" megpróbáltam... mint tovább próbálkozni.

2020. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
* igen, a vendég simán feljelenthet szexuális zaklatásért.. aminek igen csak nehéz lesz neked bizonyítani.
2020. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"20 évessen volt először barátnőm. Én is vékony voltam."


Csakhogy én 28 éves vagyok.

2020. dec. 25. 15:56
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Én nő vagyok és egy ideig végeztem frissítő svéd masszázst. Elegem volt az olyan férfi vendégekből, akik azt gondolták, megtörténhet ott más is.

Nem, OTT nem történhet. Ez egy kicsit olyan, mint mikor orvoshoz mész. Mit szólnál, ha az orvos szexuális ajánlatot tenne?

2020. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem fog horogra akadni, amúgy nyugdíjas nénik és bácsik lesznek leginkább a vendégeid. Feljelenthetnek szexuális zaklatásért is.
2020. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 9 elsődlegesen a 60+ korosztály jár oda.
2020. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!