Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, köztetek hány olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, köztetek hány olyan van, aki azt szereti, ha nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Ha küzdeni kell a pasi figyelméért.
2021. jan. 10. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Én kavartam egy ilyen csajjal. Általában tojtam rá, mert csak szexet akartam és közöltem is. Elvoltunk 1-2 évig. Aztán, amikor eljött az ideje, hogy komolyabbat is akarjak, törődtem vele. Na, rá pár hétre lelépett. :D

A környezetemben is elég sok hasonló szitut hallottam, amikor a csajok arra gerjedtek, ha nem törődtek velük.

2021. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Utálom ezt. Ha akar velem/tőlem valami komolyat, akkor figyeljen rám, törődjön velem, mert én is ezt teszem.
2021. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Barátnőm is ilyen, izgatja ha megalázom, megbüntetem, és a legjobb büntetés amikor napokig nem foglalkozok hozzá, nem szólok hozzá. Attól megőrül.

Bár nem könnyű csinálni

2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
El kell ismernem, hogy van benne valami. A mostani párom az első ilyen és mondhatom, még senki nem volt rám ilyen hatással.
2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem... Hogyha valaki azt szeretné, hogy ne foglalkozzanak vele, akkor miért van párkapcsolatban?
2021. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Mert pszichológiai problémái vannak. Rengeteg ilyen ember van.
2021. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem azt szeretem, ha nem foglalkoznak velem, hanem szeretem, ha én olvasztom fel, és utána velem foglalkozik.
2021. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha levegőnek néz valaki, úgy általában is... de pláne egy kapcsolatban, le is lépnék rögtön, ha nem velem foglalkozna a fiú.
2021. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan barátnőm, aki konkrétan 1 teljes hétig nem adott magáról életjelet, mert neki időnként szüksége volt a magányra. Szakítottam vele, mert számomra ez nem egy párkapcsolat.

Na, ő mondjuk még mindig jobb volt, mint aki állandóan igényelte, hogy foglalkozzak vele, mert ha úgy érezte, hogy akár csak egy kicsit is hanyagolom, akkor odajött a munkahelyemre és amint kiléptem az ajtón, rámutatott az egyik csinos kolléganőmre és hangosan elkezdett üvöltözni, hogy "HELYES LÁNY! AKKOR ŐT MEGDUGNÁD?"

2021. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!