Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki imádja a munkahelyét? Hol dolgozol, mivel foglalkozol és mióta vagy ott?

Figyelt kérdés
Azt mondják, ha valamit az ember nem szeret csinálni, akkor váltson. De az az igazság mondani könnyebb, mint megtenni. :D sajnos most költözünk a párommal és hiába nem szeretek a mostani helyemen lenni (a szakmámat szeretem nagyon), de jelenleg nem szeretnék kevesebbet keresni. Ez több tényezőből jön össze. Csodálkozom még nem rúgtak ki, mindennap elmondom mennyire "szeretem" :D
2019. febr. 1. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor szereted vagy nem ?:D
2019. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp válts mielőtt kiégsz, mert azon a váltás se fog már segíteni. Ha megfelelő szakmában dolgozol könnyű lesz és akár többet is kereshetsz, mert munkaerőhiány van.
2019. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, ki az, aki szereti. Én totál kiégtem (kisvállalkozóknak könyvelek:((
2019. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ez a váltás nem olyan egyszerű.


Érettségi után... Hát egyszerű annyit mondani: félresiklottam, nem a legkeresettebb végzettségeket válaszottam, amik ráadásként nem is tetszenek annyira.


2 év alatt pedig totál kikészültem a monoton munkától.

Totál manuális adatellenőrzés, adatrögzítés. Olyan mértékű koncentrációt igényel, hogy az hihetetlen emellett monoton nagyon. Pár lépést ismételgetsz és problémamegoldás nemigen kell. A csapat pedig nagyon precíz, lelkiismeretes, pontos és sokszor gyors is, tehát nekem is ehhez kell alkalmazkodnom.


A képzés díja nagyon sok, alig tudok párezret félretenni havonta, persze pl új ruhát is alig veszek.

Rengeteget gyakorlok és tanulok. Heti egy-két délután, este emberekkel (család vagy barátok), heti 3-4 30-45 perces sport, az is zömmel otthon, egyébként gyakorlás, tanulás, gyakorlás.

Egyáltalán nem könnyű...

Amikor elintézel pár dolgot, edzel 45 percet, majd este fél 8-kor úgy köszön a srác a kondiban: jó pihenést! Te meg még mész haza gyakorolni. A pihenés ... Max az edzés, ha az annak számít.


Reménykedem a szenvedéseim eredményében, mert a jelenlegi munkától... Ma is olyan lelki- és idegállapotban voltam, hogy az hihetetlen :/

2019. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tulzas azt mondani hogy imadom, de mindenkepp meg vagyok elegedve.

2006 ota vagyok szerzodeses katona, nem Magyarorszag.

Nincsenek szivatasok, kollegak tobbsege normalis, sokan haverok, a 8 ora az 8 ora, es egy percel se tobb, ha melo van akkor sincs hajtas.

Fizu kornyekhez kepest atlagon feluli.

25 ev szolgalat utan mehetsz nyugdijba, ez nalam mar 46 evesen meglesz.

2019. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos részeit, jellemzőit szeretem. Az tetszik, hogy tolerálják azt, hogy én csöndes, visszahúzódó vagyok, nem kezdenek fúrni, amiért nem osztok meg magánéletbeli dolgokat. De viszont a beosztással és a körülményekkel kapcsolatban sokmninden nem gyere be. Tehát ha találok jobbat, lépek.

Olyan helyem, amit egyöntetűen imádjak még sose volt.

2019. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1: Az idézőjel itt iróniát jelent. Mikor kezdted a netezést?
2019. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!