Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszve?Van meg remény arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszve?Van meg remény arra hogy találsz magadnak egy szerető társat 40 körül ? Vagy ez már végképp elveszett ..Eddig biztos egzisztencia megteremtése volt az ember célja, mire meglett elment az idő..

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Esély mindig van rá! Én is 40 felett jöttem össze azzal akivel jól megértjük egymást. Irónia, hogy én őt régóta ismerem, és 6 éve chatelgettünk is, de akkor nem akart többet így letiltott. Most meg mégis együtt vagyunk.
2021. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Nincs elveszve semmi, de rohadt nehéz lesz.


Aki 40 évesen nem tud magának nőt szerezni, annak sem egzisztenciája, sem személyisége, semmilye nincs.


Meg kell változni, ami nehéz lesz. Persze megéri a belefektetett idő és erő.

2021. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csaladikerteshazam autom boltom nyaralom adott mostmar csak.. tars hianyzik
2021. jan. 10. 19:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Nehez egyedul... neha arra gondolok elrontottam fontosagi sorendet
2021. jan. 10. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem válogatsz nagyon, találhatsz nőt könnyen. 40-es nő vagyok, és csúnya is, de én mindig találhatnék, mert én szeretem a ronda pasikat is és még a 60-as korosztály is szóba jöhet akár. Nem mindegy hova tesszük a mércét.
2021. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi dolgok mellett miért nem ismerkedtél. Net elterjedése óta akár munka közben is lehet, én pl a CNC marógépet pakolva is chatelgettem nőkkel.
2021. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alessandro10 ***** válasza:

Én 37 évesen találtam rá életem szerelmére. Addig alkalmi kapcsolataim voltak. Csak a szerelem elvette az eszem és nem vettem észre, hogy csak kihasznált a szerelmem.

Azóta újra egyedül vagyok, de nem is bánom.

Ha lesz újabb, már nem leszek ilyen eszetlen. :)))

2021. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy nem simerkedtél. inkább arról van szó, hogy eddig nem vettél komolyan senkit, hanyagoltad a nőket, mindig felszedtél másikat...
2021. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőként? Simán.

Férfiként? Nehezebben. Viszont, ha anyagilag jól állsz és nem vagy ronda, lesznek jelentkezők.

2021. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikeres vallakozo aki inoralta kornyezetet.. Kozben rajon szeretni legnagyobb érték.. Mert ha masok iranyaban szeretettel fordulsz akkor magaddal szemben is.. Kulvilag belso vilag kivetulese.. Koszonom valaszaitokat hogy panaszomra eletre nyitotsaggal valaszoltatok.. igyekszem belso ertekek fele fordulni... szerencses azon emberek akik ezt hamarabb tettek meg az eletbe.
2021. jan. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!