Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban a férfi feladata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a férfi feladata lenne az egzisztencia megteremtése és biztosítása egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 06:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem, erre nincsenek szabályok, szeritnem közösen a legjobb.


A férfiak önérzetét is nagyon bántja, ha kizárólag a nő teremt körölüttük minden értéketm

2019. aug. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Igen!


A nő feladata meg a,.. várj, egyenjogúság van!

2019. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
#1 lehet van akit zavar, de nem lehet tudni az elenyésző mernnyiségű valós példa okán.
2019. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem elenyésző. Én most nem a milliomos nőkre gondoltam, hanem azokra, akik biztos anyagi háttérrel, megbízható munkahellyel rendelkeznek. Szerintem sok ilyen van.

Mostmár tanulnak, dolgoznak.

2019. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

#4 sok mondja ezt magáról inkább.

Tanuló pl ki tart el? Általában apu-anyu-hitel.


Sok dolgozó önérzetes "éneltartommagam" nő pasiról pasira költözik össze, vagy alibi látszatmunkája van, kis fizetéssel, valójában a pasi(k) tartja el.


Úgy látom, hogy a legnagyobb szájú "én eltartom magam, dolgozom" "üzletasszonyoknak" a férj tolja alá a városi terepjárót, meg a lakást is.

2019. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig tanul, addig általában a szülők. Nincs is ezzel gond, én is eltartom a gyerekem, attól, hogy nem kisiskolás. Nem várható el egy egyetemista lánytól, hogy olyan eletszinvonalon éljen, mint egy évek óta a munkaerőpiacon kint lévő nő.


Egyébként ez az egyetemet végzett férfiakra is igaz. Majd ha lediplomáznak, lesz egy jó munkahelyük, utána tudnak egyáltalán előre lépni.


Szerintem onnantól kezdve pedig ki van egyenlítődve a dolog. Nagyon ritkán látok olyan párokat, ahol valamelyik fél kitartott. Ha van is ilyen, az csak dísz, pár hónapig, de épeszű férfi ilyennel nem köti össze az életét, feleségnek normálisat választ.

2019. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Lazy Lover ***** válasza:
50%
Igen de règen is ez volt
2019. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Igen, amennyiben a nő feladata a főzés, mosás, takarítás, szülés, gyereknevelés.
2019. aug. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8. De nem egyenjogúság van?
2019. aug. 14. 07:46
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

#9: Egyenjogú. Érted, hogy mit jelent?

De ha ennyire zavar, akkor szüljél te is!

Jogod van hozzá.

2019. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!