Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törekednek a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törekednek a férfiak az egzisztencia megteremtésére a nők számára, amikor sokkal könnyebben is élhetnének, illetve az egzisztencia megteremtésébe bele lehet betegedni?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és bizony nincs egzisztenciám, szüleimmel élek. Viszont úgy érzem kényelmesen jól élek, van egy nem sokat fizető állásom, DE nem rokkanok bele a munkába (most is munkából gyakorizok), délután hamar hazaérek, van idő a barátaimra, családtagjaimra stb. Nyugodt kényelmes életet élek.


Nagyon sok férfit ismerek, aki főleg a nők miatt szerintem, egzisztenciát próbál teremteni a mai világban.

Reggeltől estig dolgozik, hazaér egy hulla, barátnőjére, szeretteire abszolút nincs ideje.

Le van terhelve, stresszes stb. Bizony az egzisztencia megteremtéséhez manapság ez kell.


Egyik barátom 38 éves és két hétig az intenzíven feküdt szívroham miatt. Az orvos azt mondta neki, hogy túl hajtotta magát és ez ilyen managger betegség. Valóban baromi sokat dolgozik és van egy csinos barátnője és egzisztenciája, de mit ér ezzel ha meghal


2017. márc. 1. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert sajnos így lehet manapság egy nőt összeszedni, és rájuk szükségünk van.
2017. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A te életed pont jó. :)

Ha te meg tudsz élni, és elég neked az a pénz, akkor azt tudom mondani, hogy a szabadság mindennél többet ér. Mit dolgozol amúgy?

2017. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem feltétlenül a nőknek teremtenek egzisztenciát, hanem esetleg saját maguknak. Ez az egyik. A másik, hogy ha a nőknek teremtenek, akkor valószínűleg azért, mert szükségük van nőre. Nem mindenki olyan, mint te, hogy jól megvan magában, sőt, a többségnek szüksége van egy társra.
2017. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy felnőtt embernek magától is kéne lennie igényének az önállóságra, hogy nem csak a semmibe süppedve éljen. Nem a nők, hanem maga miatt, illetve a nőknek sem az egzisztencia kell, hanem hogy egy férfinak legyen valami elképzelése a jövőről. Nekem ilyen valószínűleg nincs.
2017. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2. Irattározó vagyok egy hivatalba


3. Nekem olyan társ nem kell, aki az egzisztencia miatt tudta megszerezni, az ilyen férfiak valahol kapcsolat függők

2017. márc. 1. 10:25
 6/19 A kérdező kommentje:
4. És ilyen áron megéri az hogy FELNŐTT ÉRETT ÖNÁLLÓ ember legyek.
2017. márc. 1. 10:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Felnott, erett, onallo? A szuleiddel elsz 32 evesen, haver. Ez minden, csak az altalad felsoroltak nem.
2017. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7. Úgy látom te felnőtt érett önálló emberként nem tudsz szöveget értelmezni,

Nem azt mondtam, hogy ilyen ember vagyok, épp az ellenkezőjét, az hogy most nem vagyok az, hanem hogy megéri ilyen feltételek mellett (semmi szabad élet, csak a munka, semmi idő a szeretteidre, esetleg valamiféle betegség a stressztől stb.) önálló , érett, felnőttnek lenni?

2017. márc. 1. 10:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Férfiak maguk miatt dolgoznak. Hogy ne legyenek örökké gyerekek, akik az anyjuk szoknyáján ülnek amíg az meg nem hal... A te bajod hogy képtelen vagy felnőni. De ez egyáltalán nem normális, legalább ezt beláthatnád. Hogy tervezne veled egy nő közös életet, családot, amikor anyád nyakán élsz? Nem kell managernek lenned, vagy milliomosnak. De az önállóság elvárható. Vagy majd lesz egy barátnőd, aki szintén otthon lakik, és majd kérditek anyucitól hogy nem baj ha itt alszik julcsika?
2017. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

van aki szeretne valamit elérni, neked meg jó így koplalva is, anyu szoknyája mögött.

Így kerek a világ.

2017. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!