Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha képtelen vagyok lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha képtelen vagyok lemondani egy olyan elvárásomról, amit én már nem tudok teljesíteni, akkor garantáltan egyedül maradok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 00:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elmondd mi az..
2021. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mi az az elvárás. Mert nem mindegy, hogy férfiként nagy mellű nőt akarsz, és azt nem tudod teljesíteni, vagy 200 kilóval csak a fitneszcica jó... :D.
2021. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Mindenképpen első akarok lenni. De nekem már volt valaki.
2021. jan. 11. 00:25
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem nagy elvárás, ha 18 éves vagy. Utána már felejtsd el.
2021. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%
Hát, szűz srácot simán találhatsz. Szűz lányt már kevésbé.
2021. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Srác vagyok és már jóval túl a 18-on. Akkor ezt b...hatom.
2021. jan. 11. 00:35
 7/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha hangoztatod az elvárásod a másik felé, és nem egy lábtörlő típus, akkor elég kevés az esély. Ha úgy "organikusan" alakul egy ilyen emberrel (gyanítom, ebben az esetben lány, és te vagy a fiú, mert a férfiaknak szokott fixa ideájuk lenni, hogy érintetlen legyen a partner), és úgy összejön, na, úgy nagyobb az esély. Én is pl. olyannal vesztettem el a szüzességem nőként, aki már nem volt szűz, de ha előadta volna nekem azt, hogy "igaz, hogy én már dugtam, de nekem nem jó az, aki nem szűz", akkor még szűzen is elhajtottam volna, mert a kettős mércét, igazságtalanságot, szexizmust sosem tűrtem.
2021. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem szexista vagyok, lelkileg nem bírom elviselni a gondolatot.
2021. jan. 11. 00:37
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
8 Nem akarlak megsérteni, de remélem tudod, hogy nem normális a gondolatmeneted. Mert még ha vallásos lennél, és emiatt keresnél magadhoz hasonlót. Na de beteges féltékenységből? Vissza fog ütni csúnyán az is, ha találnál valami szűz nőt.
2021. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%

Mit nem tudsz elviselni?

Én ezt a viselkedést nem tudom elviselni, hogy a szex a nőket bemocskolja, aki élvezi, az ribi, legyen szűz és tiszta, de ha te bemocskolod, az egészen más. Aztán két dugás utàn rájössz, hogy ő se szűz, netán merte élvezni is a bűnös céda, és többé nem tudsz hozzáérni.


Azt nem értem, miért nem pszichológust keresel??

2021. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!