Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kapcsolatot válasszam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatot válasszam vagy maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

Intenzíven ismerkedek egy lánnyal másfél hónapja, és azt kell hogy mondjam, még soha nem találkoztam olyannal mint ő. Semmi rosszat nem tudok rá mondani. Ha elképzelem a jövőbeli feleségemet, akkor tuti, hogy olyan lesz mint ez a lány.

Nekem kb. 10 hónapja ért véget egy hosszú, komoly kapcsolatom, ahol az exem nagyon az a másikra telepedős fajta volt, amitől én ösztönösen menekülök. Mióta nem vagyunk együtt én megszoktam, hogy egyedül vagyok, és nagyon jól érzem magam így. Élvezem, hogy nincsenek abból viták, mikor mit csinálok.


Tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy mihez kezdjek most.... Itt ez a nagyszerű lány, de én még nem biztos, hogy készen állok egy kapcsolatra. Igazság szerint már most, úgy viselkedünk mintha egy pár lennénk, de ha arra gondolok, hogy mi hivatalosan is együtt vagyunk akkor megijedek kicsit.


26F


2021. jan. 9. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Én is ilyen típusú vagyok, de amióta a barátommal összejöttünk, sosem volt ebből probléma, mert ő is szeret egyedül lenni. Nem csetelünk minden percben, ha a másiknak programja van, akkor békén hagyjuk, stb.

Szerintem ezt viszont már a randik alatt is érezni, hogy a másik tapadós-e vagy sem.

2021. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Válaszd a kötöttségektől mentes, laza kapcsolatot. Ha ebbe belemegy, akkor maradjon, ha nem, akkor pedig mehet. :)
2021. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
ne dobd el magadtól és ne hanyagold el, mert le fog lépni, keres másikat. Ugyanúgy törődjél vele mintha szeretnéd. Majd idővel megjönnek az érzelmek is.
2021. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek én is vágyom egy kicsit covid mentes nyárra egyedül, fesztiválok, laza élet.


Szóval sacc nekem is ilyesmi, hogy szívesen ismerkedek, de ha a másikon azt értem, hogy hosszú távú, nagyon kötődő kapcsolatot keres, akkor azt érzem, hogy kihátrálnék, pedig nekem is érdekes ő.


Én megpróbálok nem dönteni előre, ha azt hozza ez az időszak, hogy annyira jó valakivel, akkor ez lesz. Az biztos, higy nem lehet több életet élni egyszerre. Valami minden döntéssel ki is marad, el is veszik.

2021. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Én megpróbálnám vele a helyedben és előtte azért tisztáznám vele, kinek mennyi különidő esne jól. Ha nem egyezik ez, akkor viszont ne próbáld meg. Amúgy szerintem nem kérsz sokat.

32N

2021. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképp legyél korrekt vele. Lehet ő nagyszerű lány, de te meg lehet egy sunyi görény vagy, aki csak jövőbeli anyát meg háziasszonyt lát benne, valójában viszont nem vagy szerelmes belé. Az érzelmeket nem lehet ésszel irányítani, csak mert valaki papíron “jó”, nem biztos, hogy szeretni is tudod. Adj neki még időt, de ne erőltesd, ha nem erre vágysz, neki is joga van olyat találni, aki szereti.
2021. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan dobjad, a legfontosabb a függetlenség és mindenki pótolható. Fordított esetben ő simán lapátra tenne. :)
2021. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig a "tapadósabb" csajokra buktam, talán mert visszahúzódóbb fajta vagyok. De szerintem nem lehet olyan rossz, ha valaki minden nap felhív, de nem azért, mert bármire szüksége lenne, csak érdekli, hogy hogy érzed magad.
2021. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondjátok ki, hogy együtt vagytok hivatalosan, és maradjon az, ami van. Ezzel a trükkel a naiv elméd megnyugszik, ti ketten pedig együtt lehettek.
2021. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!