Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk is szoktak online ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan fiúk, akik sokat buliznak, nagy a baráti körük, bomlanak utánuk a csajok, ti is szoktatok online ismerkedni? Instán, facebookon, snapen ráírni lányokra. Én valamiért mindig úgy képzelem el, hogy akik rámírnak, azok mind nyomik, akik élőben nem képesek ismerkedni. Igaz ez, vagy csak beképzelem?


L



2021. jan. 12. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak, persze.
2021. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hosszú kapcsolat után azonnal elkezdtem társkeresőzni, mert éveken át nem jártam olyan helyekre, ahol ismerkedni lehetett volna. Meg voltam győződve, hogy az online társkeresést nekem találták ki. Volt is néhány randim, élveztem is az személyes találkozókat, de amikor elmentem egy-két helyre, akkor viszonylag könnyen megismerkedtem a következő barátnőmmel.
2021. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

képzeld van aki kinőtt a bulizós korszakból, 25 éves koromig én is jártam barátokkal.


De utána abba maradt.

És barátok is elköltöztek van akinek család lett másik vároisaban munkahely stb.


És aki nem egy nagyvárosban lakik és a saját városában nincs sok lehetőség ismerkedésre vagy egyáltalán nincs az felkerül netre.

2021. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most amúgy nincs iskola vagy mi? Ma nagyon sok az ilyen ostoba ember itt.
2021. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Számos oka van, hogy valaki társkeresőzik. Ahogy levettemem, ezekszerint te is. Most akkor nyomi lennél?

Én például éltem egyszerre mindkét módszerrel. Az esélyeit az ember növelni igyekszik, ha megteheti.

2021. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéshez és a #7-eshez is írnám hogy az online ismerkedés nem csak azt jelenti hogy valaki nem tud élőben ismerkedni. Én pl csak nem vagyok oda a partyzásért meg a drága alkoholért, de online találtam komolyabb kapcsolatot egy orosszal (igen találkoztam is vele és igen nő volt, megnéztem) nem hiszem hogy a közeli bárban megtaláltam volna őt már csak abból kiindulva ahogy előbb írtam nem szeretem a bulikat így nem akarnék olyat akinek az ideál hogy szombat délutánba issza magát
2021. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
4 én tudok élőben is ha lenne hol meg megfelelő nő rá.okjson is odamentem a leendő páromhoz.ennyit rólad.
2021. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"én tudok élőben is ha lenne hol meg megfelelő nő rá"

Ezt a szerencsétlent g3ccc.....

2021. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!