Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vesztik eszüket még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztik eszüket még az érettebb 30 körüli csinosabb nők is (pl 10/7 es objektíven tekintve), ha felfigyel rájuk egy munkanélküli fiatal 27 éves (10/9 es) iszákos, otthonélő szépfiú és minden beáldoznak érte?

Figyelt kérdés
Pl minap is láttam, hogy az egyik viszonylag szebb és csinos jogásznő (persze mára tucatdiploma nőknél szinte minden 3. nak az van, 100 meg száz olyan ismerősöm van, aki egyszerűbb mint egy amőba, de jól magol és elvégzi, de vannak köztük is értelmesebb nők, mint az általam említett hölgy)képes még akkor is a 30 km-re lakó munkanélküli szépfiúhoz kijárni minden nap autóval, h egy jót szexeljen vele. Sőt, az anyja mellett még ő is főz is neki, mos is rá. Elnézi azt is ha a pasi állandóan leoltja, meg pénzt kér a nőtől, az meg ad is. Mert elvakítja a szerelem. Nekem meg átlag pasiként a 3 barátnőmből két kezemen meg tudom számolni, hogy hány jött hozzám távkapcsolatban, pedig nekik is volt autójuk...Miért minden a szépfiúkról szól? Akkor is, ha semmirekellő.
2021. jan. 13. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ugyanazt amit ő és ugyanaz lesz az eredmény.
2021. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tudok gondolni, hogy az a férfi valamit nagyon tud az ágyban...

Vonzó férfit bármelyik utcasarkon összeszedhetsz, de olyan férfit találni, akivel a szexnél a plafon is rád omlik... na azért már én is keresztűl utaztam az országon. Sokkal mehezebb találni olyan férfiút, akivel győnyör minden intim óra, és épp ezért nagyobb becsben is tartjuk az ilyet.

2021. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert szép. Nekem is inkább bejön egy szexi, fiatal csávó, akivel ráadásul még a szex is pazar, mint egy rendes, de átlagos pasi, akivel elvagyunk, mint a lekvár.

26/N

2021. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
valoszinu, jol meg tudja dugni, te meg nem.
2021. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
de ugye ezt később 10/9 nő megbánja mikor szakítanak és nincs gyerek sem, hogy elpazarolt ennyi évet, mintsem egy átlagos, házaartást vezető és dolgos férfit választott volna, akivel házas lenne már.
2021. jan. 13. 21:21
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
nem minden nonek a szaporodas es a kozepszeru hazassag az eletcelja.
2021. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még nem vagyok 30, de tőlem aztán a világ leggyönyörűbb pasija is lehetne, se csinálnék ilyeneket.
2021. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem vagy szimpi mert nekiálltál szexistáskodni, hogy tucatdiploma meg mindenhulye tud jogász lenni.

Akkor miért nem minden hülye jogász, kisfijam?

2021. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem minden hülye jogász, kisfijam


Mert van aki pl mérnök akar lenni?

2021. jan. 13. 22:24
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Miért fáj neked ennyire ez?:D Keress te is egy csinos nőt, aztán szexelj vele.
2021. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!