Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha azt éreznéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha azt éreznéd, hogy belefáradtál a magányba?

Figyelt kérdés

Hónapok óta azt érzem napi szinten, hogy bele vagyok fáradva az életembe, hogy mindent egyedül kell intézzek, egyedül megyek mindenhova, senki meg nem ölel egy percre sem, esténként sírva alszom el a szeretethiány miatt, és még nagyon hosszú a lista.

Nyomasztónak érzek mindent, senkinek nem tudom elmondani milyen érzések kavarognak bennem.

2 éve ért véget a párkapcsolatom, azóta azt érzem folyamatosan megyek lefelé a leejtőn lelkileg, és már semmi sem tud megijeszteni...

Vágynék a szerelemre, már önmagában az is elég lenne, ha szerethetnék valakit és megtehetnék érte mindent, de a szerelmi életemben mindig is szerencsétlen voltam.

Talán nekem csak ennyi van megírva.

Kezdem elengedni a reményt, hogy valaha is boldog leszek, és családom lesz egy olyan férfival, aki engem keresett.


Ti mit tennétek, ha nem látnátok a reményt egy boldogabb jövőre?


2021. jan. 14. 08:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
Imadkoznek hogy Isten segitsen meg
2021. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Nőként pedig aztán semmi nehézséged nem lehet abban, hogy találj valakit. Csak járj nyitott szemmel és ne utasíts el élből mindenféle közeledést. Biztos vagyok benne, hogy most is van (akár több) olyan férfi akinek tetszel, lehet, hogy utalt(al) is rá, de te nem vagy hajlandó tudomást venni senkiről, csak a saját magad ideáljait és elvárásaid kergeted folyamatosan.

Csak legyél nyitottabb és adj több esélyt a nálad próbálkozóknak.

2021. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem alapjog a boldogsag tarsas kapcsolat.. nekunk keves jutott.. de ha van hited segitseg embernek.. ezenkivul munka muveszetek allatok sok minden szep van eletben de hogy en belle p fajdalmas maganyomba karacsony tajan az is biztos
2021. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Sajna én sem feltételes módban beszélek erről.

Amíg tudsz álmodozni, addig nem halt meg a remény. Ha már nem álmodozol, akkor valószínűleg meghaltál.

Múltkor azt álmodtam, hogy valaki megcsókolt. Ez amiatt történt, mert általában én is nyűglődve alszom el és ilyen dolgokon gondolkodom. Eleve megfagyok ilyenkor télen, ami tovább erősíti a szeretet iránti vágyat.

2 év nem olyan sok idő az én 6 évemhez képest. Túl fogod élni egyedül is.

2021. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Es iden meg egy Wellness szallodaba se tudtam elmenni es ott elterelni hianyosagaimrol a fajdalmat az külön elmeny volt..
2021. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
jobbulast
2021. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Sose éreztem még ilyet, pedig voltak időszakok az életemben, amikor évekig egyedül voltam.

De ha ilyet éreznék, becsajoznék.

Amúgy meg nem kell életképtelennek lenni egyedül, a társfüggőség egy pszichológiai anomália, terápiával meg kell tőle szabadulni, ha ez fennáll.

2021. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

Amíg nem tanulod meg, hogyan legyél egyedül is egész és boldog, addig látszani fog rajtad a befásultság. Jó esetben az embernek van egy jó kis hobbija, amibe bele tud merülni, különben majd csüngsz a párodon, tőle várod a boldogságot.

Fogadj örökbe egy kutyát/macskát, tőle biztos kapsz szeretetet, van kivel törődni és mindjárt nem is vagy egyedül! És majd ha megbékélsz, akkor lesz párod is.

2021. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%
Tanulhatod.. boldog sose leszel legfejebb elegedet sikereiddel ideig oraig..
2021. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Aztan jon az unnepek mikor mindenki otthon van a csaladjaval.. na es ha nimcs.. az arcul csapja am ugy az embert hogy a fal adja masikat
2021. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!